Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)

Новини, Учнівське самоврядування, Батькам, Учнівське життяБлагодійний ярмарок у Глибоцькому ліцеї

Благодійний ярмарок у Глибоцькому ліцеї 

Благодійний ярмарок у Глибоцькому ліцеї: столи гнулись від смаколиків.

Благодійний ярмарок у Глибоцькому ліцеї

Щорічний благодійний "Осінній ярмарок" у нашому ліцеї провели члени учнівське самоврядування під керівництвом Президента  школи Балан Юлії 25.10. На столах можна було побачити неперевершені кулінарні шедеври. А продавали їх учні, батьки з класними керівниками. Зібрані кошти віддадуть на допомогу воїнам АТО. 

Благодійний ярмарок у Глибоцькому ліцеї

- Це традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегіть учні, батьки та вчителі, - розповідає заступник директора з виховної роботи Максимюк В.В.:" Ми його проводимо уже багато років поспіль. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти нашим захисникам. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Я сподіваюсь, що наші учні навіть коли закінчать школу теж займатимуться благодійністю."

Благодійний ярмарок у Глибоцькому ліцеї


Новини, Учнівське самоврядуванняДень дублер

День дублер

 Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня, і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

День дублер

  У Глибоцькому ліцеї відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Глобак Дмитро Іванович привітав всіх вчителів з ​​їх професійним святом: «Дорогі, милі вчителі! Дякуємо за Вашу самовіддану працю! Нехай життя дарує Вам веселку посмішок. Величезної любові, тепла у відносинах з Вашими близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя!»

   

День дублер

  Старшокласники завчасно підготовавшись до уроків гарно провели день дубера у всіх класах. 6-ті класи підготували святковий концерт «Свого вчителя любимо і пам'ятаємо!». Діти вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами. Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості. Також ліцеїсти виготовили плакати  з привітаннями своїм вчителям. Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.

День дублер

 

 

Новини, Учнівське самоврядування, Учнівське життяЛінійка

Робочий тиждень в Глибоцькому ліцеї розпочався з  лінійки.  Заступник директора з виховної роботи Максимюк Валентина Василівна представила шкільному колективу нове скликання учнівського самоврядування під керівництвом Президента ліцею Балан Юлії та Віце-президентів Колотимо Марїї та Хвищук Вікторії.

Лінійка

 

 Керівник гуртка "Об'єктив" Іванова Наталя Володимирівна  нагородила дипломами учнів свого гуртка, які влітку брали участь в міжнародному культурному проекті чотирьох регіонів України,Франції, Німеччини та Румунії "Відкриваючи Буковину". Ліцеїсти мали змогу переглянути творчі доробки Балан Юлії, Німіжан Марини, Чубрей Анастасія та Лупуляк Ірини. Їхні роботи виставлені у художньому музеї м.Чернівці. 
Запрошуємо всі переглянути виставку ліцеїстів!!!
[media=http://]

Новини, Учнівське самоврядуванняВибори Президента ліцею

 

6 вересня 2017 року в Глибоцькому ліцеї відбулись вибори Президента учнівського самоврядування.

Вітаємо ученицю 11 – фіз.-мат. класу Балан Юлію із перемогою. Бажаємо їй сил, натхнення та нових ідей для процвітання нашого навчального закладу.

Також, старшокласниками було обрано Віце-Президентів, які будуть допомагати в керуванні навчального закладу

Колотило Машу ученицю 11 філ. класу та Хвищук Вікторія учениця 10 фіз.-мат. класу.

 

Вибори Президента ліцею

 

Новини, Учнівське самоврядуванняДопомога учасникам АТО

Допомога учасникам АТО  

Учні, батьки та вчителі Глибоцького ліцею зібрали продукти для учасників АТО. Дякуємо всім, хто не залишився осторонь, оперативно відгукнувся на прохання посприяти у зборі харчів і поділитися  продуктами  харчування для захисників. Гуманітарну допомогу хлопцям на схід передано через Голову спілки АТО Чернівецької області Валерія Красняна.

Допомога учасникам АТО