Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (6)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, Учнівське самоврядування, Учнівське життячисті роси 2017-2018 н.р.

чисті роси 2017-2018 н.р.

 В актовій залі і на сцені Глибоцького ліцею 08 грудня 2017 року панувала надзвичайна атмосфера творчого піднесення, де учасники театрального колективу, в складі учнів 8 біол.-хім. класу здавали іспит на творчість під час районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси» в номінаціях

чисті роси 2017-2018 н.р.

 

чисті роси 2017-2018 н.р. 

 

 «Фольклорне мистецтво», 

 

чисті роси 2017-2018 н.р. 

чисті роси 2017-2018 н.р. 

 

 

«Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла».

 Юні актори, журі, батьки, глядачі, гості - всі отримали велике задоволення від вечорниць «Тетянина днина».

 

чисті роси 2017-2018 н.р. 

чисті роси 2017-2018 н.р.

 

Сьогоднішнє свято ще раз довело, що учні Глибоцького ліцею - справді талановиті!

Новини, Учнівське самоврядування, Учнівське життяПрофорієнтаційна зустріч з представниками Глибоцького районного центру зайнятості

Профорієнтаційна зустріч з представниками Глибоцького районного центру зайнятості

 Кожна людина не раз собі задавала питання якою вона буде через 10-20 років, що зміниться у її житті, якою вона буде по відношенню до інших людей тощо. Але потрібно пам’ятати, що ми самі будуємо своє життя і живемо за своїми принципами,  ми – ковалі свого щастя, і тільки нам вирішувати, як жити.

Сучасний світ сповнений прикладами людей, котрі змушені виконувати ненависну роботу і роками шкодують про невдалий вибір освіти.

Мабуть, немає у світі таких батьків, які хоча б раз не замислювалися над майбутньою професією своїх дітей, однак у їхніх планах не завжди враховуються інтереси й нахили нащадків. Працівники приймальних комісій часто бачать випускників, які не знають, чим хотіли би займатися, і подають документи одночасно на перекладача, біолога й архітектора, сподіваючись, що котрась із "хвиль зарахування” визначить їхню долю. "Мамо, мамо, а можна я стану продавчинею морозива, коли виросту?” — "Звичайно, люба”, — відповідає мама, гортаючи позичений у родичів довідник ВНЗ. Саме такими словами, фахівці Глибоцького РЦЗ розпочали захід у  Глибоцькому ліцеї  на тему: "Професій різних є багато, але свою обрати як”.

Профорієнтаційна зустріч з представниками Глибоцького районного центру зайнятості

 Учні зустріли фахівців із профорієнтації із зацікавленістю. В своючергу, вони ознайомили їх із алгоритмом найважливішого вибору – вибору майбутньої професії. Значна увага була приділена робітничим спеціальностям, які набувають популярності.

 

Профорієнтаційна зустріч з представниками Глибоцького районного центру зайнятості

 

Профорієнтаційна зустріч з представниками Глибоцького районного центру зайнятості

 У піднесеному настрої та дружній обстановці діти виконували профорієнтаційні та релаксаційні вправи, гралися в інтелектуальні ігри, під час яких юні учасники змагалися і розповідали про професії своїх батьків, знайомилися з найбільш популярними професіями, творчо та цікаво їх зображували, відгадували загадки, ділилися планами на майбутнє. По завершенні заходу учні отримали заохочувальні призи, а найактивніші – цінні подарунки.

 

Профорієнтаційна зустріч з представниками Глибоцького районного центру зайнятості

 

Новини, Учнівське самоврядування, Учнівське життяМістер ліцею - 2017


 

 Дівчата – завжди хочуть бути сильними, сміливими, самостійними. Але в душі завжди мріють про те, щоб поруч був хоробрий, розумний, мужній хлопець, який би захистив їх від всіх напастей цього світу.

Містер ліцею - 2017

 

Кожен конкурс оцінювався в 10 балів. Загалом учасник міг отримати 60 балів. Окрім титулу «Містер ліцею - 2017», учасники змагалися ще в 7-ми номінаціях! Змагання складалися з таких конкурсів:

1-й конкурс «Представлення» (кожен з учасників представляє себе);

2-й конкурс «Талант»;

3-й конкурс «Вікторина», який складався з 4 етапів;

4-й конкурс «Я тобі троянди в коси заплету»;

Містер ліцею - 2017

 

 

Останній конкурс став вирішальним, який і визначив нашого переможця - "Містера ліцею - 2017", ним став Шородок Анатолій, учень 11 філ. класу. 

  

 

Висловлюємо велику подяку Віце-президенту Глибоцького ліцею Колотило Марії, учениці 11 філ. класу за створення та проведення чудового свята!!!

Містер ліцею - 2017

 

 

Новини, Учнівське самоврядування, Учнівське життялінійка присвячена до 6-го грудня відзначається День збройних сил України

 лінійка присвячена до 6-го грудня відзначається День збройних сил України 
Зеленько Лариса Костянтинівна разом з своїм 10 біол-хім. класом підготували та провели лінійку присвячену - відзначення Дня збройних сил України (6-го грудня). 

лінійка присвячена до 6-го грудня відзначається День збройних сил України

Марчук Іван Васильович учасник АТО, на даний момент працівник Глибоцького об'єднаного районного військового комісаріату, який провів з учнями провілактично-розяснюючу роботу, щодо вступу на військову кафедру. Позавершенню старшокласники задавали безліч питань, цікалилися воєнним станом в зоні АТО.лінійка присвячена до 6-го грудня відзначається День збройних сил України

Новини, Учнівське самоврядування, Учнівське життяЛінійка-реквієм до Дня пам'яті жертв Голодоморів

 Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада.

Лінійка-реквієм до Дня пам'яті жертв Голодоморів

У звязку з тим, що це вихідний день в нашому ліцеї лінійку-реквієм для учнів 5-11-х класів проведено в понеділок. Також, перший урок у всіх класах розпочався з 5-ти хвилинки пам'яті до Дня пам'яті жертв Голодоморів.

 З трепетом душі слухали учні молодших класів розповідь своїх вчителів про трагічні сторінки з життя українського народу, по завершенні запалили свічу пам'яті жертвам Голодоморів.