Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Вересень 2018 (15)
Серпень 2018 (5)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)

Вчителям, методичні поради, Методичні обеднанняПлан роботи засідання методоб'єднання вчителів іноземної мови та зарубіжної літератури.

План

засідань  кафедри вчителів іноземних мов і зарубіжної літератури

на 2018/2019навчальний рік

 

з/п

Зміст роботи

Виконавці

ЗАСІДАННЯ 1. СЕРПЕНЬ 2018 р.

1

Аналіз роботи МО за 2017/2018 н.р.

Визначення завдань на 2018/2019 н.р.

Дущак А.М.

2

Методичні рекомендації  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, ІППОЧО  щодо вивчення іноземних мов і зарубіжної літератури у  2018/2019  н.р.

Зеленько Л.К.

Радкевич О.О.

3

Моніторинг якості знань учнів з іноземних мов і зарубіжної літератури.

 Обговорення підсумків проведення ЗНО.

Лахман В.С.

4

Новинки фахової літератури. Огляд рекомендованої літератури як для самоосвіти, так і для проведення якісних уроків.

Балан З.С.

5

Погодження та затвердження календарно-тематичних планів вчителів іноземних мов і зарубіжної літератури.

Дущак А.М.

6

Обговорення та затвердження плану роботи кафедри  іноземних мов і зарубіжної літератури на 2018/2019 н.р.

Члени кафедри

 

Вчителям, методичні порадиЗасідання методоб'єднання вчителів іноземної мови та зарубіжної літератури

 Традиційно на початку навчального року у Глибоцькому ліцеї відбулося перше засідання методоб'єднання вчителів іноземної мови та зарубіжної літератури. На засіданні вчителі обговорювали план роботи та інші важливі питання на найближчий час.
 

Засідання методоб'єднання вчителів іноземної мови та зарубіжної літератури

 

Засідання методоб'єднання вчителів іноземної мови та зарубіжної літератури

 


 


Новини, методичні поради, поради учням, Інформація для батьків"Школа успіху .Чернівці"

 

"Школа успіху .Чернівці"

 

Запрошуємо активну та вмотивовану молодь 14-16 років взяти участь у безкоштовному освітньому проекті "Школа успіху. Чернівці",яка відбуватиметься 13-14 жовтня на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Метою проекту є заохотити підлітків стати лідерами та працювати над розвитком свого регіону. Також ми хочемо розвинути навички,необхідні для 21 століття ;
довести,що успіху можна досягнути у будь-якому віці;
надихнути на створення власних проектів.
Кожен день учасники будуть слухати різноманітні лекції та тренінги ,відвідувати екскурсії,грати в цікаві ігри.
Для участі необхідно заповнити цю анкету.
Результати відбору будуть повідомлені на поштову скриньку.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380667113094-Софія.

13-14 жовтня, м.Чернівці, організатор Король Софія.
Анкета: https://goo.gl/2uZz9J


Новини, наукове товариство, напрямки діяльності, методичні поради, поради учням, Інформація для батьківKlitschko Foundation та фундація Coca-Cola впроваджують екологічну освіту в школах

Восени у 50 школах у всіх регіонах України пройдуть Zero Waste Day, під час яких учні, вчителі та місцеві жителі вчитимуться сортувати відходи та приберуть території міст і сіл.

 

Klitschko Foundationза підтримки фундації Coca-Colaпродовжує реалізовувати проект Zero Waste School, покликаний через неформальне навчання школярів та вчителів навчити культурі сортування відходів у школах та місцевих громадах. З 1-го вересня школи-учасниці розпочали наступний етап проекту, під час якого організовують дводенний Zero Waste Dayу своїй громаді. Вони проведуть лекції та тренінги про екологічну культуру – як сортувати сміття, взаємодіяти з шкільною адміністрацією та місцевою владою, налагоджувати партнерські зв’язки, планувати та реалізовувати захід. Після цього місцеві жителі за ініціативи шкіл проведуть прибирання у містах та селах.

Найактивніші проекти 25 шкіл отримають преси для брикетування сміття, що допоможе їм збирати великі об’єми відходів, передавати їх на сміттєпереробні станції і заробляти кошти на потреби школи.

«Вже протягом 15 років ми реалізуємо проекти для молоді, тож знаємо, про що мріють сучасні українські підлітки. Вони живуть у відкритому світі, де немає місця кордонам. Їх хвилюють масштабні питання – технологічні інновації, глобальне потепління, конфлікти між державами, від яких залежить прогрес людства. Вони хочуть об’єднуватися з іншими, аби їх вирішувати. Щоб підтримати боротьбу з кліматичними змінами – 13-у ціль сталого розвитку ООН, ми й запустили цей проект, який став платформою для обговорення і втілення ідей громади», - говорить директор Klitschko Foundation Аліна Носенко.

Нагадаємо, у результаті конкурсного відбору до участі у проекті запросили 50 українських шкіл, кожен регіон України представили дві-три школи. У квітні учні та вчителі пройшли тренінги з командоутворення та лідерства, де навчалися взаємодіяти з іншими представниками місцевих громад, вести перемовини, опановували шляхи вирішення складних ситуацій. Послухали лекції від практиків на теми сортування сміття, фандрейзингу та просування проекту. На семінарі із управління проектами команди складали план втілення власного проекту, навчалися прогнозувати ризики, комунікувати ізгромадськими організаціями та медіа. Тренери розповідали, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, як знайти фінансування для розвитку громад, які продукти купувати, щоб залишати менше сміття та як можна повторно використовувати речі. 

«Світ має проблему упаковки, яка не виникла сама по собі. І тому компанія Coca-Cola оголосила про нову стратегію - до 2030 року допомагати збирати та переробляти таку ж кількість упаковки, яку випускає на ринок. Такі проекти, як Zero Waste School, покликані допомогти споживачам зрозуміти, яку упаковку, як і де можна переробити. Спільно ми зможемо подолати цю проблему та залишити її у минулому»,говорить директор зі зв'язків з громадськістю «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська.

Після першої частини проекту учасники отримали завдання у травні-червні провести дводенний тренінг для учнів та вчителів своїх шкіл, батьків, навчаючи їх правильно сортувати сміття (папір, метал, пластик тощо) та заробляти цим на потреби школи та громади. Протягом літа вони виконували це завдання, а також встановлювали баки для відходів на території своїх шкіл.

За продуктивну роботу школи отримали книги-енциклопедії «Подорож до дивовижного світу тварин», які виготовлені із упаковок для молочних продуктів та соків Tetra Pak. Також 17 шкіл виграли компостер для переробки органічних відходів від проекту «Компола».

Згідно із соціологічним дослідженням «Молодь України 2015», проведеним GfK Ukraine, лише 2% молоді беруть участь у громадських ініціативах та суспільному житті. Це відбувається через відсутність відповідних навичок та знань, а також – зневіру у тому,  що можна реально впливати на вирішення соціальних, економічних та політичних проблем. Проект Zero Waste School має на меті підтримати місцеві громади та додати жителям міст і сіл впевненості у своїй спроможності впливати на життя громади.

Керуючись Цілями Сталого Розвитку ООН, Klitschko Foundation та Фундація Coca-Cola прагнуть забезпечити молодь знаннями, необхідними для впровадження змін і розвитку громад. Проект Zero Waste School відповідає також глобальній цілі компанії Coca-Cola «Світ без відходів» (World Without Waste).

Новини, методичні поради, поради учням, Інформація для батьківЗ Днем народження, Klitschko Foundation!

З Днем народження, Klitschko Foundation!

Ми з братом мали велику спільну мрію – стати всесвітньо відомими боксерами. Ми боролися за це. Згодом кожен з нас пізнав, як це – бути справжнім чемпіоном. Але життя настільки різноманітне, що ми не повинні зупинятися лише на одному.

Після перших великих перемог на рингу ми зрозуміли, що наважитися зробити значний крок на шляху до наших мрій і стати майбутніми чемпіонами нам допомогла підтримка наших союзників. Ми знали, що можемо віддячити, поділившись цією вірою та підтримкою з іншими.

15 років тому разом з братом Віталієм ми заснували благодійну організацію Klitschko Foundation. З прагненням підтримати молодих людей на їхньому шляху до дорослого життя.

Як всесвітньо відомі спортсмени, ми долучались до багатьох українських та міжнародних проектів. Це спонукало нас створити організацію, яка б системно і професійно реалізовувала соціальні проекти у сфері освіти та спорту. Так, 13 серпня 2003 року на карті української благодійності з'явилася організація Klitschko Foundation.

Фонд, як справжній 15-річний підліток, кілька разів змінював свій імідж, пробуючи себе в різних напрямках – від спорту до екології та медицини, знаходив нових друзів та втілював з ними нові творчі ідеї. Він змінювався, але з року в рік ставав ще більш впевненим у своїх діях і майбутніх планах. У 2014 році Фонд став сімейним. Сподіваємось, що наступне покоління братів та сестер Кличків продовжить нашу справу і опікуватиметься фондом у майбутньому. Отже, тепер у фонду є нове ім'я – Klitschko Foundation, символ К-мен, який завжди рухається до мрій з високо піднятими руками, і лозунг "Борись за свою мрію". Сьогодні наша місія – надати молодим людям можливості для кращого життя, їхнього та місцевих громад.

Разом із командою Фонду, випускниками по всій Україні, нашими партнерам і союзникам, ми святкуємо 15-річний ювілей. Ми раді, що понад півмільйона дітей з різних соціальних прошарків пройшли через проекти Klitschko Foundation. Але попереду ще багато роботи. З нетерпінням чекаємо нових можливостей поділитися з амбітними дівчатами та хлопцями нашим досвідом, щоб краще підготувати їх до дорослого життя.

Як справжній 15-річний підліток, сьогодні загадуємо бажання на майбутнє. Зараз ми на шляху до створення сильної спільноти людей зі спільними цінностями, які беруть відповідальність у свої руки і усвідомлюють, що вони є рушійною силою. Ми мріємо, щоб кожен підліток з усієї України мав змогу підготуватися до життя в ХХІ столітті, отримати знання і навички через проекти Фонду та завдяки можливостям, які відкриває цифровий світ.

 

З Днем народження, Klitschko Foundation! Попереду ще багато успішних років!

Борись за свою мрію!