Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)

Новини, батьківскі збори, Інформація для батьків, Звіт директораВ Глибоцькому ліцеї буде реалізовано проект Австрійської Агенції Розвитку та Програми Розвитку ООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»

 

Проведення зборів активних мешканців громади, членів громадської організації відповідальної за реалізацію проекту ( не менше ніж 35 осіб), які ми плануємо провести 8 серпня 2018 року, об 1300год, в приміщені актового залу Глибоцького ліцею.

Новини, батьківскі збориСпілкуємося! Радимося! Вирішуємо!

Спілкуємося! Радимося! Вирішуємо!25 січня 2016 року в Глибоцькому ліцеї відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним:
1. Організація харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій у ІІ семестрі 2015/2016 н.р.
2. Про стан забезпечення підручників учнів 4-х класів
3. Стан захворюваності учнів ліцею та протиепідемічні заходи
4. Презентація дитячого журналу «Колобочок» та новинок літератури рідного краю
5. Різне


Спілкуємося! Радимося! Вирішуємо! На зборах були присутні керуючий справами виконавчого комітету Глибоцької об’єднаної територіальної громади та технолог відділу харчування Дрочук Ірина Василівна. Вони детально розповіли про особливості харчування учнів у навчальному закладі та рішення, прийняті виконавчим комітетом Глибоцької селищної ради щодо забезпечення гарячим харчуванням учнів різних соціальних категорій та пільги, які їм надаються. В ході дискусії батьки, гості та педагоги ліцею обмінялися думками та висловили побажання щодо раціону, вартості та оплати харчування.

Спілкуємося! Радимося! Вирішуємо! Розглядаючи друге питання, директор ліцею Глобак Дмитро Іванович наголосив, що на даний момент учні 4-х класів отримали підручники з 5 предметів за кошти державного бюджету в обсязі 33%. В подальшому планується отримати підручники, видані за рахунок держави, з інших навчальних дисциплін.

Також було проаналізовано стан захворюваності учнів перед введенням карантину і наголошено про необхідність проведення профілактичних заходів та небезпеку самолікування. Батьків було повідомлено про продовження карантину до 29 січня.

Спілкуємося! Радимося! Вирішуємо! З метою розвитку читацьких інтересів дітей та знайомства батьків з дитячою пресою і літературою рідного краю перед присутніми виступив представник видавництва Каленик Олександр Васильович. Він презентував дитячий журнал «Колобочок» та новинки літератури буковинських письменників.

На завершення адміністрація ліцею побажала всім присутнім здоров’я та злагоди у спільній справі - виховання підростаючого покоління
.

Новини, Фотогалерея, категория, Учнівське самоврядування, Ліцей, кабінети, Газета "Ключ", наукове товариство, напрямки діяльності, бібліотека, Педагогічний колектив, адміністрація , вчителі, Вчителям, інтернет для вчителів, Інтернет , методичні поради, батьківскі збори, права та обовязки , Методичні обеднання, Учням, інтернет для учнів, поради учням, права та обовязки підсумки ХХІІІ районного форуму юних краєзнавців “До оберегів відродження”

підсумки ХХІІІ районного форуму юних краєзнавців “До оберегів відродження”Підсумки проведення ХХІІІ районного форуму юних краєзнавців “До оберегів відродження” за напрямками Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
Секція “Історичне краєзнавство”
І місце
Гринчишин Кароліна, учениця 10 фіз.-мат.клас, тема роботи “Нескорений патріотизм Тітуса Зеленка”, керівник Марчук Крістіна Іллівна.

Секція “Географія та геологія рідного краю”
ІІ місце
Гаврилюк Вікторія, учениця 8 фіз.-мат. клас, тема роботи “Слідами іноземних рослин в смт.Глибока”, керівник Гаврилюк Наталія Іванівна.

підсумки ХХІІІ районного форуму юних краєзнавців “До оберегів відродження”Секція “Етнографічне краєзнавство”
ІІ місце
Карп Крістіна, учениця 9 фіз.-мат. клас, тема роботи “Невмирущий, мужній рід Ботушанських”, керівник Бабина Олена Олександрівна.
Секція “Стежками рідного краю”
(презентація подорожі та звіт)

І місце
Глибоцький ліцей за «Пішохідний похід І категорії складності по Українських Карпатах» (презентувала подорож учениця Виліткова Леся 11 фіз.-мат. клас, керівник Сандул Дмитро Вікторович).

батьківскі збори, Інформація для батьківБатьківські збори

Батьківські збори
«Стилі ви­ховання»


У кожній сім'ї свій своєрідний стиль спілку­вання. Власне, вміння взаємодіяти з дітьми - дуже важлива річ. Ви можете запитати себе, де знайти час на спілкування, адже сьогодні динаміка життя надто швидка. Усе відбувається поспіхом. Пригадайте, як починається ранок у вашому домі. Зранку ви віддаєте дітям на­кази, нагадуючи, як вони мають поводитися протягом дня.

Наступного разу зустрічаємося з дітьми вже ввечері. Спільна вечеря, розмова ство­рюють сімейний комфорт. Саме такі хвилини можуть згуртувати і зміцнити сім'ю. Однак, знову спілкування обмежується коротки­ми фразами. Хіба ж можна поспілкуватися, коли ввімкнений телевізор, і якась жінка вже втретє рекламує переваги прального порошку?

Дослідники стверджують, що батьки роз­мовляють із дітьми приблизно 15-20 хвилин на день. Із них 10-12 припадає на роздавання наказів. Учені визначили, що загалом існує три моделі спілкування: демократична, авторитар­на, ліберальна.

Батьки, схильні до авторитарного стилю, мають тенденцію до карально-насильницької дисципліни; надмірно контролюють усі вчин­ки дитини, вимагають від неї покірливості, нетерплячі до дитячих недоліків. Унаслідок цього в дитини розвивається невпевненість у собі, страх, мстивість, агресивність стосовно слабших, занижена самооцінка. Авторитарний стиль виховання в сім'ї викликає у дітей від­чуження від батьків, почуття своєї небажаності в родині.

Батьки, які вибирають ліберальний стиль виховання, майже не контролюють поведін­ку дитини. Проявами ліберального стилю мо­жуть бути вседозволеність, виконання всіх за­баганок дитини, невиправдана ідеалізація її батьками. Такий стиль виховання може сфор­мувати в дитини надмірне самолюбство, за­тримку емоційного розвитку, відчай, недові­ру до дорослих, озлобленість, розчарування. Можуть проявлятися також інфантильність, егоїзм, упертість, вередливість, завищена са­мооцінка.

Батьки - прихильники демократичного стилю виховання - поважають особистість дитини, приймають її такою, якою вона є; да­ють зрозуміти дитині, що її справи важливі для них; довіряють, заохочують самостійність, за­суджують не саму дитину, а її вчинок, прислу­хаються до думок дитини, проводять разом із нею вільний час, допомагають розвивати її здібності. Діти в таких сім'ях прислухаються до порад батьків, наслідують адекватні чо­ловічі та жіночі риси поведінки, зростають упевненими в собі, добре соціально адапто­ваними
.
Батьківські збори

Новини, батьківскі збори, Батькам, Інформація для батьків, Інформація для батьків першокласниківПсихологічна служба: поради батькам щодо підготовки дитини до навчання в школі

Психологічна служба: поради батькам щодо підготовки дитини до навчання в школі
Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Адже дуже багато змін відбудеться у житті дитини: з'являться нові знайомства, як з однолітками, так і з дорослими; нові взаємовідносини; нові обов'язки. Зміниться вид діяльності: зараз основною діяльністю Вашого малюка є гра, з приходом до школи основною діяльністю стане навчання. Зміниться соціальна позиція дитини: ще сьогодні Ваш малюк є дитиною, а завтра – стане учнем з певними обов'язками. Основною діяльністю його стане навчання, яке потребує неабияких зусиль, певних знань, а також певних вмінь та навичок. Все життя буде підпорядковуватись навчанню, школі, шкільним справам. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі, і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання
.

З повагою Колесник В.М. - практичний психолог
Плахотна І.В. - соціальний педагог