Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

ВчителямПідводимо підсумки

  • Теги:
Згідно порядку денного, основним питанням було підведення підсумків навчально-виховної роботи в школі за 2012 рік в аспекті підготовки до Крайових зборів керівників закладів освіти. Зокрема, заступником директора з навчально-виховної роботи Славутою П.В. було проаналізовано результати ЗНО випускників минулого навчального року, впровадження освітніх програм, виконання заходів щодо інформатизації та комп’ютеризації ліцею. Також обговорювався рівень навчальних досягнень учнів за І семестр 2012/2013 навчального року, об’єктивність оцінювання знань, умінь і навичок учнів.
Заступником директора з науково – методичної роботи Бабиною О.О. зроблено звіт про виконання навчальних планів і програм у І семестрі, вказано на необхідність дотримання інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. За словами Олени Олександрівни, слід вважати виконаними навчальні програми і плани з усіх предметів.
Також, поза увагою педагогічного колективу не залишилося питання попередження правопорушень і злочинності серед учнів ліцею. Велике значення, на думку заступника директора з виховної роботи Максимюк В.В., має проведення індивідуальної роботи з дітьми та їх родинами спеціалістами психолого-педагогічної служби ліцею, класними керівниками, працівниками правозахисних служб. В своєму виступі Валентина Василівна проаналізувала стан дитячого травматизму та внесла в проект рішення педагогічної ради пропозиціїї щодо попередження нещасних випадків з дітьми в школі і вдома.
Учасники заходу відзначили якість та змістовність педагогічної ради, її актуальність.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *