Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Учням » вступ до ВНЗВизначено перелік предметів ЗНО на 2014 рік

За наказом, у 2014 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень абітурієнтів буде проводиться з української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, світової літератури, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання зможе скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Результати ЗНО випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

Переклад тестів буде здійснено з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *