Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)
Червень 2017 (20)

Новини, Бібліотека, Методичні поради, інтернет для учнів, Інформація для батьківПро надходження підручників для учнів 4 та 7 класів


Видавництво «Ранок» висловлює подяку педагогічним колективам, які під час конкурсного відбору обрали для 4 та 7 класів підручники нашого видавництва, та повідомляє про початок надходження до ЗНЗ підручників, які видаються за рахунок коштів державного бюджету, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 29.09.2015 р. № 983 «Про видання підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2015 р. № 629 «Деякі питання використання у 2015 році коштів, передбачених на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників».
Інформуємо, що згідно з підписаними 1 грудня 2015 року договорами «Про видання підручників за державні кошти» між видавництвом та Інститутом модернізації змісту освіти всі підручники видавництва «Ранок» для 4 та 7 класів ЗНЗ з навчанням українською мовою в обсязі 50% від прогнозованої кількості учнів вже надруковані та з 2 грудня 2015 року передаються офіційним перевізникам.
Просимо довести надану інформацію до відома вчителів і батьків учнів.
Повний перелік виданих за рахунок коштів державного бюджету підручників видавництва «Ранок» для 4 та 7 класів наведений у Додатку.

Новини, Учнівське самоврядування, Напрямки діяльності, інтернет для учнів, Інформація для батьківАнастасія Чорней стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу малюнків "Дитинство-територія безпеки"

Анастасія Чорней стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу малюнків "Дитинство-територія безпеки"

Анастасія Чорней стала дипломантом всеукраїнського кокурсу малюнів "Дитинство-територія безпеки". Вчора на поштову адресу ліцей прислали її диплом, що підписаний головою ГО "Центир соціального лідерства". Даний конкур проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства соціальної політики України.

Новини, Учнівське самоврядування, інтернет для учнів, дозвілляЗдобутки вихованців ЧОДЮСШ на обласній спартакіаді школярів з вільної боротьби

В борцівському залі Чернівецької обласної ДЮСШ 11 жовтня 2013 року відбулася обласна спартакіада школярів з вільної боротьби серед учнів 9-11 кл.
Здобутки вихованців ЧОДЮСШ на обласній спартакіаді школярів з вільної боротьби

Новини, інтернет для учнівДля більшості молоді Інтернет є основним джерелом інформації

  • Теги:
Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Сучасна молодь України", що був проведений Інститутом Горшеніна
Більше половини опитаних (58,2%) отримують інформацію за допомогою телебачення, 21,7% - за допомогою спілкування з людьми, 12,4% - за допомогою друкованих ЗМІ, 5,8% - віддають перевагу радіо, повідомляє Українська правда. Життя.