Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)

Новини, Ліцей, Екскурсії, Учнівське життяКраєзнавчі перлини Глибоччини

Навчальні екскурсії та практика є обов’язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу, бо максимально наближують зміст навчальних предметів до реального життя. Учителі мають можливість розширити світогляд школярів, тому учні Глибоцького ліцею разом зі своїми наставниками не відступають від традицій і з великим захопленням удосконалюють практичні знання та вміння саме так: з користю відпочивають! 29 травня учні 8-х класів під керівництвом вчителя мистецтва Поліщук Наталії Миколаївни, за підтримки дирекції ліцею розпочали навчальну екскурсію за маршрутом смт. Глибока – с. Станівці – с. Опришени. Метою екскурсії було ознайомитися з культурно-суспільним надбанням нашого народу та національними традиціями Глибоцького району. Перша екскурсійна зупинка відбулася в селі Станівці, де ліцеїстів гостинно зустріла директор музею Яценюк Дорина Степанівна. А про експонати музею розповіла учениця 9-го класу Постевка Аріна. Юна екскурсовод розповіла відвідувачам , що музей етнографії села Станівці – це справжня скарбниця, яка зберігає традиції народу, одяг односельців, а також вбрання з різних куточків сусідньої держави – Румунії. З розповіді Дарини Степанівни ліцеїсти зрозуміли, що етнографічний музей при Станівецькому НВК є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі,свого народу. 

Новини, ЕкскурсіїДоторкнутись до прекрасного

Учні 7-А та 5-А класів разом з батьками та класними керівниками В. Д. Білик та В. М. Мушій 13 січня 2017 року здійснили поїздку в м. Чернівці. Вони відвідали Чернівецький драматичний театр ім. О. Кобилянської, де переглянули виставу «Різдвяна ніч» за мотивами твору М. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Діти із захопленням дивилися виставу, яка супроводжувалася чудовими колядками. Зал підхоплював спів акторів і різдвяна коляда та святковий настрій заполонили весь зал. Чуттєва гра акторів та дійство, яке часом переносилося в партер дуже сподобалися дітям і батькам.

Група також побувала на Соборній площі біля новорічної ялинки та побачила виступи самодіяльних аматорських колективів з щедрівками, колядками та жартами.

 

 

Новини, ЕкскурсіїНезабутня тодорож п'ятикласників

Незабутня тодорож п'ятикласників
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Під час осінніх канікул учні 5-6-х класів Глибоцького ліцею здійснили екскурсію в такому напрямку: Зеленів-Чортория-Реваківці.
Учні відвідали музей "Природи рідного краю", музей "ім. Івана Миколайчука" та побували на оздоровчо-відпочивальному комплексі "Троя". Незабутня тодорож п'ятикласників
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Діти отримали нові знання, позитивні емоції, багато захоплюючих вражень.