Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (2)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, ЕкскурсіїКанікули в Чернівцях

 Хоча зимові канікули вже пройшли, наші учні з радістю згадують те, як вони їх провели!

 

   4 січня учні 8-х класів на чолі з класними керівниками Макух А.І., Коврик Н.М. та Самотей Л.Г. побували на екскурсії під назвою «Новорічні Чернівці». З метою розширення кругозору та збагачення знань із зоології учні відвідали зоологічний музей ЧНУ ім. Юрія Федьковича, де вони переглянули унікальну експозицію тварин, зібрану з усіх куточків світу, понад 3200 екземплярів.

Канікули в Чернівцях


   Обов’язковим пунктом екскурсії було побачити головну новорічну ялинку міста на Соборній площі, яка є незмінним атрибутом зимових свят. Бажаючі відвідали будиночок Діда Мороза, каталися на катку, смакували піцу та пиріжки.

 

   Наступним пунктом екскурсії був перегляд фільму «Джуманджі. Поклик Джунглів»: пригодницька стрічка про гру, яка переносить героїв в інший світ. Діти захоплено обговорювали сюжет фільму, гру акторів та дивовижні спецефекти. Вони ще довго обмінювалися враженнями від побаченого.


   Такі поїздки об’єднують дітей, виховують дружелюбність, повагу один до одного, та залишають хороші спогади про канікули.

 

Канікули в Чернівцях


Канікули в Чернівцях


Канікули в Чернівцях

Новини, Ліцей, Екскурсії, Учнівське життяКраєзнавчі перлини Глибоччини

Навчальні екскурсії та практика є обов’язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу, бо максимально наближують зміст навчальних предметів до реального життя. Учителі мають можливість розширити світогляд школярів, тому учні Глибоцького ліцею разом зі своїми наставниками не відступають від традицій і з великим захопленням удосконалюють практичні знання та вміння саме так: з користю відпочивають! 29 травня учні 8-х класів під керівництвом вчителя мистецтва Поліщук Наталії Миколаївни, за підтримки дирекції ліцею розпочали навчальну екскурсію за маршрутом смт. Глибока – с. Станівці – с. Опришени. Метою екскурсії було ознайомитися з культурно-суспільним надбанням нашого народу та національними традиціями Глибоцького району. Перша екскурсійна зупинка відбулася в селі Станівці, де ліцеїстів гостинно зустріла директор музею Яценюк Дорина Степанівна. А про експонати музею розповіла учениця 9-го класу Постевка Аріна. Юна екскурсовод розповіла відвідувачам , що музей етнографії села Станівці – це справжня скарбниця, яка зберігає традиції народу, одяг односельців, а також вбрання з різних куточків сусідньої держави – Румунії. З розповіді Дарини Степанівни ліцеїсти зрозуміли, що етнографічний музей при Станівецькому НВК є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі,свого народу. 

Новини, ЕкскурсіїДоторкнутись до прекрасного

Учні 7-А та 5-А класів разом з батьками та класними керівниками В. Д. Білик та В. М. Мушій 13 січня 2017 року здійснили поїздку в м. Чернівці. Вони відвідали Чернівецький драматичний театр ім. О. Кобилянської, де переглянули виставу «Різдвяна ніч» за мотивами твору М. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Діти із захопленням дивилися виставу, яка супроводжувалася чудовими колядками. Зал підхоплював спів акторів і різдвяна коляда та святковий настрій заполонили весь зал. Чуттєва гра акторів та дійство, яке часом переносилося в партер дуже сподобалися дітям і батькам.

Група також побувала на Соборній площі біля новорічної ялинки та побачила виступи самодіяльних аматорських колективів з щедрівками, колядками та жартами.

 

 

Новини, ЕкскурсіїНезабутня тодорож п'ятикласників

Незабутня тодорож п'ятикласників
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Під час осінніх канікул учні 5-6-х класів Глибоцького ліцею здійснили екскурсію в такому напрямку: Зеленів-Чортория-Реваківці.
Учні відвідали музей "Природи рідного краю", музей "ім. Івана Миколайчука" та побували на оздоровчо-відпочивальному комплексі "Троя". Незабутня тодорож п'ятикласників
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Діти отримали нові знання, позитивні емоції, багато захоплюючих вражень.