Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (2)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, ВчителіНаші вчителі одні з найкращих чителів України

 
Святковий настрій та дзвінкий дитячий сміх охопив стіни Глибоцького ліцею у День знань, адже окрім початку нового навчального року, відбулось  відкриття «Лабораторії фізики, екології та енергозбереження».
У традиційній урочистій лінійці взяла участь Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки. «Заклад – один з найкращих загальноосвітніх навчальних закладів нового типу в області. Свідчить про це високі результати навчання учнів (72 переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад, 29 переможців ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, 10 переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів), професійні здобутки педагогів, збільшення контингенту учнів протягом останніх 6-ти років на 200 осіб.» На останок Оксана Михайлівна привітала всіх присутніх зі святом першого дзвоника: «Пам’ятайте, що справжні вершини можна підкорити лише цілеспрямованою і наполегливою працею. То ж нехай прийдешній навчальний рік відкриє для всіх нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!». А в цьому їм допоможуть накращі вчителі, які навчають діток у нашому ліцеї.

Наші вчителі одні з найкращих чителів України


Кращі педагогічні працівники Глибоцького ліцею, які забезпечили якісну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, а саме: Бабина Олена Олександрівна, вчитель української мови та літератури;
Крецу Домініка Миколаївна, вчитель математики;
Мушій Валентина Миколаївна, вчитель біології,
Козачук Ольга Олександрівна, вчитель хімії,
Швець Олександра Григорівна, вчитель географії,
Шова Ганна Іванівна, вчитель фізики.

Новини, Ліцей, Вчителі, УчнямМова – це зоряночка золота…

21 лютого – особливе свято для нашого народу – Міжнародний день рідної мови! Так, у кожного вона своя, але для нас національний неоціненний скарб – це українська мова , без якої не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

 

Тому сьогодні у Глибоцькому ліцеї панувала святкова атмосфера. Урочисту лінійку до Дня рідної мови підготували і провели учні 7-А класу разом зі своїм учителем Мазуренко О.Т. Зі сцени актової зали звучали чудові вірші про найкрасивішу мову світу – українську, глядачі прослухали байки П.Глазового, подивилися невеличкі сценки–мініатюри у виконанні ліцеїстів, переглянули відео про історію розвитку нашої мови. Зі сцени лунали пісні у виконанні учениці 7 класу Нікітіної О. та учнів 9-х класів про Україну та солов’їну нашу мову. Свято пройшло в урочистій та піднесеній атмосфері, розширило знання учнів про красу й багатство української мови – наш безмежний прекрасний гомінливий океан.

Також 21 лютого вчителі-філологи ліцею провели в кожному класі диктант «Україна – наша земля, наша Батьківщина».

Отже, сьогоднішнє свято рідної мови об’єднало нас, учнів та вчителів Глибоцького ліцею, з усіма українцями у велику дружну сім’ю, що золотими нитками вишиває найкращі слова любові до української мови!!!

Вчителі-філологи Глибоцького ліцею

Новини, Бібліотека, Педагогічний колективШкільна бібліотека: реалії і перспективи

Шкільна бібліотека: реалії і перспективи 

 

 

 

 

  

 


 

 

25 січня 2017 року Глибоцький ліцей гостинно вітав слухачів курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів області під керівництвом методиста ІППО ЧО Ватаманюк Ольги Дмитрівни.


  Гості відвідали шкільну бібліотеку, де поспілкувались у колі однодумців; послухали і подивились презентацію роботи завідуючої бібліотекою Глибоцького ліцею Магалюк Віталіни Петрівни; методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Трошина Ніна Василівна розповіла про здобутки та проблеми району, ОТГ, надала рекомендації щодо вирішення нагальних питань.

 


Шкільна бібліотека: реалії і перспективи

 

 

 

 

 

 


 


 

  А ще шкільні бібліотекарі побували у музеї Домки Ботушанської, де учасники гуртка «Юні музеєзнавці» та завідувач музею Ольга Василівна Шевченко розповіли про життєвий і творчий шлях нашої землячки і цікаві факти із особистого життя письменниці. Курсанти написали свої враження від почутого і побаченого у книзі відгуків музею.


 Слухачі курсів залишилися задоволені візитом у Глибоцький ліцей та районний методичний центр управління освіти Глибоцької РДА, наголосивши про необхідність обміну досвідом для вдосконалення роботи шкільних бібліотек

 
 

Новини, Вчителі, Методичні обеднаннязасідання МО

засідання МО8.11.2016 р. відбулося засідання методичного об'єднання вчителів іноземних мов та зарубіжної літератури. Учителі мали можливість послухати виступи З.С.Балан, О.В.Биховець, Л.К.Зеленько та О.О.Радкевич. А також подивитися засідання клубу "Юні поети", який проводили Балан З.С. і міс Ембер Вілхайт.засідання МО

Новини, Педагогічний колективАктор до останньої миті на цій землі

Актор до останньої миті на цій землі Користуючись канікулярним перепочинком для учнів, учителі Глибоцького ліцею продовжували підвищувати фаховий рівень. Традиційну форму науково-методичної роботи, педагогічні читання, цього разу присвятили 75-ій річниці від дня народження славетного буковинця, талановитого режисера, неперевершеного актора, українця-патріота Івана Миколайчука.
Повідомлення філологів ліцею про життя і творчість великого земляка значно доповнили тематична стіннівка учнів, виставка книжок та ілюстрацій, цікавий документальний фільм «Щоби пам’ятали». Але цього було надто мало. Щоби глибше розкрити сутність талановитого самородка українського поетичного кіно з Чорториї, ми одностайно вирішили завітати на батьківщину Івана…

Останній березневий день видався напрочуд сонячним і теплим. Надзвичайно тішили нас ознаки відродження природи: бездонне голубе небо, молода прозелень і білий цвіт аличі, веселі переспіви пташок, граціозні постави лелек у гніздах. Біло-чорні великі птахи безпечно господарювали ледве не у кожному дворі з невеличкими ошатними будиночками, що вишикувалися обабіч дороги. Заклопотані весняно-польовими роботами, завзято працювали і їх мешканці – надзвичайно дбайливі і талановиті хазяї. І це зрозуміло: весняний день рік годує.
І ось наш автобус зупинився у вузенькій сільській вуличці імені славетної кінозірки 60-70-их років минулого століття – Івана Васильовича Миколайчука.
Проходимо до кінця вулиці, трошки піднімаємося на горбок – і за звичайнісіньким зеленим парканом бачимо єдину на все село скромну смерекову хатку, яка нічим не вирізнялася колись…
Актор до останньої миті на цій землі
Попри плетений з лози паркан прямуємо до невеличкого обійстя, порослого молодою травичкою. Ось він, музей-садиба, наукова реконструкція хати, в якій жила родина Миколайчуків: пофарбована синім призьба, маленькі віконця, лавиця…
Перед хатою – погруддя актора, увінчане квітами, трохи далі розташувалися вулики, а побіля них стара криниця із живильною водою.
Нас гостинно запрошує до оселі племінник митця, Михайло Грицюк.

У хаті-музеї все так, як було при житті Івана: дві маленькі кімнатки, вузенькі сіни. Ось кам’яні жорна, старий ткацький верстат, широка лавиця під вікном, велика піч, заставлена різноманітними глиняними горщиками, мисник із різнокольоровими тарілками, заквітчані рушниками стіни, давні ікони, старенький молитовник за сволоком, валізка Івана, з якою він їздив до Чернівців на навчання. У колисці, яка розташована посеред кімнати, виколисали десять дітей... А тепер експозицію музею доповнюють численні родинні та акторські світлини митця.