Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)
Листопад 2017 (11)
Жовтень 2017 (19)

Новини, ВчителямПедагогічний фестиваль

29 листопада у рамках «Педагогічного фестивалю» відбувся майстер-клас О.О.Радкевич. Колеги ліцею мали можливість перейняти досвід роботи з учнями 6 та 11 класів з використання ІКТ на уроках світової літератури.
Структура відвіданих уроків відповідала їх типу (комбінований та узагальнення і систематизація вивченого), характеризується чіткістю та довершеністю. На уроках панувала атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння та творчої співпраці. Вчителька значну увагу приділила створенню найсприятливіших умов для навчання учнів на основі максимального врахування їхніх нахилів, здібностей, інтересів. Усе це сприяло розкриттю їх внутрішнього світу та виховання особистості.
В одинадцятому класі, скажімо, учні показали прекрасне знання і глибокий аналіз роману М.Булгакова «Майстер і Маргарита», логічно й аргументовано висловлювали власні судження, тактовно вели дискусію. Олена Олександрівна майстерно підготувала учнів до розв’язання складної й вельми актуальної проблеми сучасності. Вивчаючи тему «Митець і влада у творі М.Булгакова», потрібно було знайти відповіді на ключові питання: Що таке тоталітаризм? Хто такі митці? Чому «рукописи не горять?». Виконати складні завдання уроку допомогли технічні засоби навчання. Яскраві змістовні слайди презентації, мелодійна музика, удіозапис монологу Майстра і Маргарити зробили учнів та присутніх учасниками творчого дійства.
У шостому класі педагоги ліцею стали свідками системної роботи О.О.Радкевич. Урок-конкурс – улюблений тип уроку для вихованців учительки. Діти залюбки декламували байки, пояснювали літературні терміни, наводили приклади, створювали власні байки на новий лад, грали у «Морський бій», вгадували героїв байок та вміст загадкового «Чорного ящика»…
Учителька працює цікаво й натхненно, уроки відрізняються творчим підходом і викликають зацікавленість дітей. На її уроках панує атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння та творчої співпраці.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *