Глибоцький ліцей

Пошук

Хмаринка тегів

Популярне

Календар

«    Грудень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Меню сайту

Архів новин

Новини, наукове товариство, Педагогічний колективВідбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області

Відбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області 16 червня 2015 року відбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю «Однодумці у творчості».
У заході взяли участь: С.С. Тодорюк, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Т.С.Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; директор Буковинської малої академії наук учнівської молоді М.К.Тріска, заступник директора з науково-методичної роботи Буковинської Малої академії наук учнівської молоді Ляшенко С.І., методисти ІППОЧО та методисти РМК/ММК.
«Кажуть, що талант – це вміння бачити світ очима дитини. Мабуть, і сама ідея залучення школярів до науково-пошукової діяльності зародилась у творчого вчителя, який не обмежується тільки викладанням свого предмету, а відкриває шлях до пізнання нового і незвіданого. Тому надзвичайно важливим є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах. Одним із шляхів вирішення цих завдань став щорічний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю», – зазначила заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації С.С.Тодорюк.
Завданнями фестивалю є: виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи науково-пошукової роботи; популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників навчально-виховного процесу; створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня; організація методичної підтримки учасників навчально-виховного процесу з питань впровадження психолого-педагогічного проектування в практику роботи сучасного педагога.

Номінації фестивалю щорічно оновлюються. У ІІІ фестивалі новими фестивальними майданчиками визначено:
- Створення індивідуальної траєкторії обдарованого учня.
- Блог вчителя – нова форма взаємодії творчого вчителя з обдарованими дітьми.
- Рідний край – невичерпне джерело для дослідження та написання НДР.
За результатами заочного оцінювання у кожній номінації визначаються кращі творчі ідеї, які представляються учасником під час фестивалю.

Відбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів областіСвої напрацювання в номінації «Рідний край – невичерпне джерело для дослідження та написання НДР» продемонструвала на фестивалі вчитель української мови і літератури, українознавства Глибоцького ліцею Димчук Тетяна Мирославівна.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *