Ласкаво просимо на сайт Глибоцького Ліцею.

Cьогодні:

«    Серпень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад Протягом листопада-грудня проходить ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Глибоцькі ліцеїсти серед найкращих учнів району вже вибороли 20 призових місць у п'яти олімпіадах
Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

Вітаємо переможців:

Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Екологія
І місце Славута Богдан, учень 11 ф-м класу
І місце Гордієнко Єлізавета, учениця 10 б-х класу;


Щирі вітання вчителям Гаврилюк Наталії Іванівні, Мушій Валентині Миколаївні


Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Англійська мова
ІІ місце Чудієвич Андрій, учень 8 ф-м класу
ІІ місце Магалюк Юлія, учениця 9 ф-м класу
ІІ місце Малофій Таїсія, учениця 11 ф-м класу

Дякуємо за гарну підготовку учнів вчителям англійської мови Балан Зої Степанівні, Зеленько Ларисі Костянтинівні, Лахман Віталіні Сільвестрівні


Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Хімія

ІІ місце Лях Ірина 8 і-г клас
ІІ місце Круліковська Каріна, учениця 9 ф-м класу
ІІІ місце Сирбу Наталія, учениця 10 б-х класу
ІІІ місце Тєлєгін Яків 11 ф-м клас

Слова вдячності педагогічного, учнівського та батьківського колективу ліцею вчителям Гаврилюк Наталії Іванівні, Мушій Валентині Миколаївні, Козачук Ользі Олександрівні, Самотей Лідії Григорівні


Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Біологія

ІІІ місце Кіфюк Світлана, учениця 8 б-х класу
ІІ місце Магалюк Юлія, учениця 9 ф-м класу
ІІ місце Микитюк Мар'яна, учениця 10 б-х класу
ІІ місце Дручук Станіслав, учень 11 ф-м класу

Вітаємо із здобутками учнів вчителів Гаврилюк Наталію Іванівну, Мушій Валентину Миколаївну, Козачук Ольгу Олександрівну



Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Астрономія
ІІ місце Січ Анюта, учениця 10 б-х класу
І місце Трафенчук микола, учень 11 ф-м класу

Дякуємо за гарний результат вчителю-наставнику Трафенчук Вірі Іванівні



Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
Географія
І місце Безушко Меліса, учениця 8 ф-м класу
ІІ місце Круліковська Каріна, учениця 9 ф-м класу
ІІ місце Костецький Віктор, учень 10 б-х класу
ІІІ місце Виліткова Леся, учениця 10 ф-м класу
І місце Славута Богдан, учень 11 ф-м класу

Щира подяка вчителям географії Швець Олександрі Григорівні та Максимюк Валентині Василівні


Наша скарбничка перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
  Переглядів:143   Коментарів: 0   26-11-2014, 16:47   Катерина Костянтинівна    
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєстрація або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інші новини по цій темі:


Додати коментар
Ім’я: *
E-Mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введіть код: *