Глибоцький ліцей

Пошук

Хмаринка тегів

Популярне

Календар

«    Грудень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоПерша перемога на шляху до наукових вершин

Перша перемога на шляху до наукових вершин
Урочисте відкриття конкурсу відбулося 7 жовтня у просторому залі Національного музею Тараса Шевченка. Місце, де вітали юних дослідників, було обрано не випадково. Тарас Шевченко своїм прикладом вчив інших не тільки патріотизму, а й давав розуміння того, що кожен українець може і має самоствердитись. До привітального слова долучилися директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен ЛІСОВИЙ, український письменник, літературознавець, редактор, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро СТУС, професор кафедри ландшафтної екології та заповідної справи Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор біологічних наук Володимир СТАРОДУБЦЕВ. Завершив урочисте відкриття виступ гурту «Хорея Козацька», який пропонував до уваги стародавню українську музику, що звучить по-новому, а завідувач відділу організаційно-масової роботи Національного центру «Мала академія наук України» Людмила ГАЙДАЙ побажала успіху і творчої наснаги всім учасникам конкурсу і ознайомила з правилами проведення захисту робіт.


В день відкриття юних конкурсантів порадували екскурсіями до Національного музею Тараса Шевченка і Зоологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Наступного дня культурна програма продовжилася оглядовою екскурсією «Історична Пріорка» з відвідуванням літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка «Хата на Пріорці».
Перша перемога на шляху до наукових вершин


Другий день конкурсу був присвячений захисту дослідницьких робіт у всіх секціях. До складу експертної комісії фінального етапу конкурсу були залучені наукові співробітники Національного університету біоресурсів і природокористування та Інституту гідробіології НАН України. Роботи учасників оцінювали за такими критеріями: актуальність дослідження; системність і повнота розкриття теми; дослідницький характер роботи; доцільність і коректність використаних методів дослідження; обґрунтованість поданих висновків, їх відповідність поставленим завданням і меті дослідження; грамотність викладу та культура оформлення.
Перша перемога на шляху до наукових вершин

Члени журі відзначили роботу Митранюка Ярослава, який у своєму дослідженні систематизував розрізнені відомості про природні ресурси річки Сірет, рекреаційні зони та подав рекомендації щодо їх раціонального використання і охорони.Перша перемога на шляху до наукових вершин

Увечері другого дня були оголошені переможці. Для багатьох дівчат і хлопців цей конкурс став першим досвідом наукової діяльності, а для восьмикласника Ярослава вдалим кроком у науку і заслуженою перемогою - другим місцем у секції «Господарське використання»

Центральною подією останнього дня конкурсу можна сміливо визнати лекцію «Екологічні проблеми сьогодення» професора, доктора біологічних наук Володимира СТАРОДУБЦЕВА, яка запам’яталася усім присутнім. По закінченні Володимир Михайлович високо оцінив представлені роботи школярів.

Перша перемога на шляху до наукових вершин
На урочистому закритті конкурсу теплі слова і найкращі побажання молоді фіналісти почули від наукового співробітника лабораторії біологічно активних сполук Інституту гідробіології НАН України, кандидата біологічних наук Мирослава МАРДАРЕВИЧА. До речі, Мирослав Григорович є нашим земляком і з радістю згодився допомагати юним буковинцям у наступних дослідженнях.
Перша перемога на шляху до наукових вершин

Гучними оплесками зустріли конкурсанти члена-кореспондента НАНУ, доктора фізико-математичних наук, президента Малої академії наук Станіслава ДОВГОГО. Зокрема він зауважив, що дуже добре, що такий конкурс проводиться для учнів шостих – восьмих класів, але науковці вже запізнюються. Його треба проводити ще раніше, змалку залучати до такої роботи.

Перша перемога на шляху до наукових вершин Сонячний день ставав ще світлішим від сяйва радісних усмішок і теплих слів під час урочистого вручення дипломів переможців. Були і спеціальні призи, а також схвальні вигуки тих, хто зайняв перші та другі місця – їм очільники Малої академії разом з дипломами вручали планшети і мобільні телефони. Крім книжок і сувенірів, усі учасники отримали нові знання, нових друзів, нові можливості для самореалізації. І це було головною перемогою нового конкурсу МАН.

Перша перемога на шляху до наукових вершин
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *