Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, наукове товариство, методичні поради, поради учням, Інформація для батьківВ Глибоцький ліцей з візитом прибули координатори Корпусу миру США

В Глибоцький ліцей з візитом прибули координатори Корпусу миру США

Корпус Миру США представляли Джейсон Кейн, регіональний координатор з питань безпеки волонтерів та регіональні менеджери Корпусу Миру США в Україні Роман Олексенко та Оксана Шабас. Основне питання, яке цікавило делегатів – ситуація з безпеки в селищі та районі. Адже, як розповів пан Кейн, коли розпочалися революційні виступи на Майдані, організація відкликала усіх волонтерів, котрі знаходилися на території України., та евакуювали їх на батьківщину, нині ж вивчають, чи можна їх повертати.
Як повідомили, про східні області мова і не йде. Але в західні регіони ми плануємо повернути волонтерів Корпусу Миру США, - зауважив Джейсон Кейн.
Ситуація на Глибоччині спокійна і контрольована, розповіли всі присутні. На щастя, в нас не було жодних сепаратистських проявів і, прикметно, немає росту злочинності. Тож якщо є така необхідність, волонтери можуть сюди приїжджати та не турбуватися про свою безпеку.
На завершення зустрічі координатори Корпусу Миру США подякували за змістовну розмову, а господарі в свою чергу пообіцяли, що зроблять все можливе, аби волонтери організації тут були в безпеці та комфорті.

В Глибоцький ліцей з візитом прибули координатори Корпусу миру США
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *