Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, поради учням, Інформація для батьківIX Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

IX Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»
По всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики у період з 7 по 27 квітня 2014 року проходитиме IX Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» допомоги дітям з вадами зору - «Я хочу бачити світ!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.
Акція відбуватиметься дев'ятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За восьмирічну діяльність фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 20 518 560 63 гри. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 4 347176, 17 гри., за рахунок яких 25 обласних дитячих лікарень отримали медичне обладнання для діагностики та лікування слуху хворих дітей, а також було закуплено 783 слухових апарати й передано у безкоштовне користування дітям з вадами слуху. Цього року, 35 дітей з вадами зору у Чернівецької області отримали у користування слухові апарати.
Ця акція завжди гуртувала учнівські колективи району навколо доброї справи. Сподіваємось, цього року учні разом з педагогами та батьками також зроблять свій внесок в скарбничку милосердя. Зібрані кошти, акт про їх передачу просимо подати до 20 квітня 2014 року координатору проведення акції в закладах освіти району Методисту Кришмару О. М.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *