Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоВітаємо призера обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»!

Метою проведення заходу був пошук і підтримка вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвиток та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень, а також відбір учасників на Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства „Юний дослідник”.
Традиційно конкурс проводився за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».
Оцінювало роботи дітей компетентне журі у складі науковців ЧНУ ім.Ю.Федьковича, працівників Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Чернівецького краєзнавчого музею, педагогів обласних позашкільних навчальних закладів. Журі відмітило надзвичайно велику кількість дійсно цікавих робіт, бажання дітей досліджувати навколишній світ, звичаї свого народу, умови здорового способу життя. Та перемогу, звичайно, отримали лише найдостойніші.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *