Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, методичні поради, поради учням, Інформація для батьківПро проведення Всеукраїнського Конкурсу благодійної організації «Фонд братів Кличків»

  • Теги:
Про проведення Всеукраїнського Конкурсу благодійної організації «Фонд братів Кличків»
На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2014 №1/9-143 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу благодійної організації «Фонд братів Кличків», листа Департаменту олімпійського спорту від 12.03.2014 №5.5/1635 «Про конкурс на участь у літньому освітньому таборі «Школа успіху» Фонду Кличко» інформуємо, що з 11 березня до 11 травня 2014 року з метою виявлення та підтримки обдарованих і соціально активних дітей, створення належних умов для їх творчого розвитку, популяризації здорового способу життя благодійна організація «Фонд братів Кличків» у межах проекту «Школа успіху» проводить Всеукраїнський конкурс на участь у літньому таборі.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 14 років включно.
Детальна інформація про умови участі в конкурсі – на промо-сторінці проекту «Школа успіху» www.school.klitschkofoundation.org . Просимо інформацію про конкурс донести до відома керівників та учнів загальноосвітніх (у тому числі шкіл-інтернатів) та позашкільних навчальних закладів.
Контактні телефони: 050-330-03-04 (координатор проекту Євгенія Мазуренко); 044-492-80-04 (виконавчий директор Аліна Носенко)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *