15161718192021
22232425262728
293031
» » Підсумки обласних змагань з баскетболу серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл
3 листопада – в перший день змагань, відбулись попередні ігри в підгрупах. Команди Глибоцької та Новоселицької ДЮСШ стали переможцями ігор в підгрупах і 4 листопада зустрілися в фінальній грі за перше-друге місця. Ця гра була напруженою, цікавою і закінчилась з рахунком 32:22. Високий рівень технічної, тактичної та фізичної підготовленості показали баскетболісти Глибоцької ДЮСШ (тренер Бордун Олександр Миколайович). Вони і здобули перемогу, друге призове місце посіли вихованці Новоселицької ДЮСШ (тренер — Скоробогатько Ігор Євгенович).
За третє-четверте місця грали команди Кельменецької та Вижницької ДЮСШ. З рахунком 38:24 виграла команда Кельменецької дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Білий Віктор Петрович), яка і стала третьою в загальнокомандному заліку.
Переможці та призери обласних змагань з баскетболу (юнаки 1996-1997 (98) рр.н.) серед ДЮСШ системи освіти були нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА та дипломами Чернівецької обласної ДЮСШ. Всіх учасників змагань, переможців та призерів вітали заступник директора ЧОДЮСШ Безродний Олексій Васильович та головний суддя обласних змагань з баскетболу — Барабанов Юрій Олександрович.

Переглядів:277   Коментарів: 0   7-11-2012, 12:56   admin
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєстрація або увійти на сайт під своїм ім'ям.