Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)

Новини, методичні поради, Інформація для батьківПро посилення співпраці педагогів учнівської і батьківської громадськості в Глибоцькому ліцеї.

З психологічної точки зору велика кількість сучасних дітей не
зовсім комфортно почуває себе у суспільстві, в школі та навіть у власній сім’ї. Як видно з досліджень, дитина підліток сприймає зовнішнє середовище, «світ дорослих» як вороже, агресивне та байдуже до них і до їхніх проблем.
Багато хто з батьків просто не звертають увагу на те як дитина
проводить своє дозвілля, з ким дружить, які читає книжки або з ким спілкується у соціальних мережах.
Зосереджуємо увагу на необхідності сприяння спільній роботі учнівського самоврядування та батьківських рад.
Пропонуємо в січні 2014 року обговорити плани спільних дій, актуальні проблеми які існують в Глибоцьеому ліцеї щодо посилення співпраці педагогів, учнівської і батьківської громадськості, домовитися про взаємопорозуміння і взаємодопомогу, розробити угоди про співпрацю, плани спільних дій.
Сподіваємось на професійну солідарність у розумінні важливості діалогу педагогів, батьків і дітей та просимо надсилати відповідну інформацію на електронну адресу gliboka_licey@ukr.net до 01.02.2014р.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *