Ласкаво просимо на сайт Глибоцького Ліцею.

Cьогодні:

«    Серпень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » В Україні з 3 січня 2014 року розпочнеться реєстрація для участі у ЗНО
В Україні з 3 січня 2014 року розпочнеться реєстрація для участі у ЗНО
В Україні з 3 січня 2014 року розпочнеться реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, передає "5 канал".

"Цього року ми проводимо експеримент з приводу відкриття банку тестових завдань для масового тесту з української мови та літератури. Наприкінці реєстрації ми плануємо на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, на всіх сайтах регіональних центрів розмістити матеріали, де будуть приклади усіх тестових завдань, що чекають на абітурієнтів цього року. Вони будуть згруповані за темами і по складності", – розповіла І. Зайцева.

Внести особисті дані абітурієнти зможуть до 5 березня. Змінити інформацію дозволяється до 19 березня. За попередніми підрахунками, в наступному році участь у незалежному тестуванні візьмуть понад 300 тис. осіб. Для складання ЗНО їм дозволено обрати не більше чотирьох предметів.

Алгоритм реєстрації:

1. Визначтесь із предметами, з яких Ви будете проходити тестування. Для цього потрібно звернутись у приймальну комісію ВНЗ.

2. Підготуйте комплект документів та матеріалів:

§ копію паспорта або свідоцтва про народження. На копії напишіть "Згідно з оригіналом" (без лапок), поставте дату та власний підпис;

§ 2 фотокартки розміром 3х4 см;

§ копію атестата чи диплома (для випускників попередніх років) або довідку з навчального закладу для випускників 2014 року (за формою УЦОЯО);

§ копії документів про зміну прізвища, імені та по батькові (при наявності розбіжностей у персональних даних);

§ висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих умов для проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання);

§ копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (для іноземців, осіб без громадянства, біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту).

3. Завантажте програму реєстрації із офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО): www.testportal.gov.ua. Ознайомтесь із порядком реєстрації. Внесіть дані: адресу проживання; контактні телефони; заклад, у якому навчаєтесь (для випускників поточного навчального року); оберіть предмети для проходження тестування (не більше чотирьох).

4. Роздрукуйте бланк заяви-реєстраційної картки та заповніть його: укажіть своє прізвище у родовому відмінку та ініціали у реквізитах заяви після прізвища та ініціалів директора РЦОЯО; напишіть текст заяви (за зразком); поставте дату та підпис. Друкованими літерами заповніть частину "Реєстраційна картка", вказавши у спеціально відведених місцях: прізвище, ім’я, по батькові (у називному відмінку, відповідно до посвідчення особи); серію та номер документа, що засвідчує особу; наклейте дві власні фотокартки у визначені місця; контрольно-інформаційний лист до заяви реєстраційної-картки, де зазначено номер Вашої реєстраційної картки та вказівки щодо поштового відправлення.

5. Надішліть (до 5 березня 2014 року) поштовим відправленням до регіонального центру тестування (http://testportal.gov.ua/regions/) комплект реєстраційних документів (рекомендованим або цінним листом). Збережіть номер реєстраційної картки та поштового відправлення – це дозволить Вам із сайту регіонального центру ЗНО дізнатись про те, на якому етапі обробки є Ваші документи.

6. Дочекайтесь отримання Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційного бюлетеня "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік", реєстраційної картки абітурієнта (рекомендованим листом), що і стане фактом підтвердження реєстрації.

Вам буде відмовлено у реєстрації на ЗНО 2014 року в разі несвоєчасного подання пакета документів, їх неповного або неналежного оформлення. Якщо протягом 20 днів із часу відправлення Вами реєстраційних документів Ви не отримали Сертифіката, звертайтесь до регіонального центру тестування.

У пунктах реєстрації, які будуть відкриті в усіх обласних центрах, Ви зможете отримати консультаційно-інформаційну допомогу.

Графік проведення ЗНО-2014:

§ 3 червня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

§ 5 червня – українська мова і література

§ 6 червня – українська мова і література

§ 10 червня – російська мова

§ 12 червня – математика

§ 14 червня – географія

§ 16 червня – біологія

§ 18 червня – фізика

§ 20 червня – історія України

§ 23 червня – хімія

§ 25 червня – всесвітня історія

§ 27 червня – світова література

Крім української мови тестування можна пройти ще шістьма мовами: російською, угорською, румунською, молдавською, польською та кримськотатарською. Розпочнеться ЗНО 3 червня тестом з української мови, а закінчиться – 27 червня тестом зі світової літератури.
  Переглядів:204   Коментарів: 0   11-01-2014, 12:26   Дмитро Глобак    
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєстрація або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інші новини по цій темі:


Додати коментар
Ім’я: *
E-Mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введіть код: *