Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новиниінформація

На виконання наказу управління освіти Глибоцької РДА від 09.12.2013 №772 « Про організацію змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді
під час новорічних канікул 2013/2014 навчального року», річного плану ліцею та з метою належної організації дозвілля учнів шкільним закладом проведено ряд заходів:

1. До Дня Св.Миколая в ліцеї було проведено свято підготовлене п`ятикласниками«Ой хто, хто Миколая любить» для учнів 1-4-х класів.
2. Напередодні свята Св.Миколая учні Глибоцького ліцею завітали до Карапчівської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат. Нами була проведена акція "Зроби дитину щасливою".
3. З 24 по 27 грудня згідно графіка було поведено новорічні ранки, шоу-програми для учнів 1-11 класів.
4. Підготовлено привітальну групу у складі 15-ти учнів, учнів учнівського самоврядування.
5. Проведено новорічне свято для дітей та внуків працівників Глибоцького ліцею.
6. Обдаровані учні та пільгових категорій побували 19-го та 25-го грудня на новорічній ялинці організованій губернатором краю.
7. Учні 5-х класів відвідали м. Чернівці де переглянули в музично-драматичному театрі мюзикл “Ще раз про Червону Шапочку” , та відвідали Резиденцію православних митрополитів Буковини і Далмації, включену до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, де тепер розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
8. Учні 6-х, 9–х класів побували на Новорічній ялинці в м. Чернівці та ззадоволенням подивилися виставу за мотивами повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом».
9. Цікавою подією для 7-х класів виявилась поїздка до Чернівецького муздрамтеатру імені О.Кобилянської. У фойє театру дітей зустріла святково прибрана ялинка. З новорічними привітаннями звернувся Дід Мороз із Снігурочкою. Всі разом співали новорічних пісень та колядували.
А потім, розпочалася музична вистава «Снігова королева».
10. Учні Глибоцького ліцею відвідали краєзнавчий музей смт. Глибока, де поглиблювали свої знання про українські традиції та звичаї.
11. Протягом зимових канікул у ліцеї працювали гуртки та секції згідно графіка.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *