Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариство, інтернет для вчителів, поради учням, Інформація для батьківГлибоцький ліцей-осередок творчої співпраці вчителі та учнів

Осінь 2013 року відкрила ліцеїстам ще одну цікаву сторінку у світі науки: 4 учнів ліцею взяли участь у Всеукраїнському турнірі юних математиків у складі команди «Буковинське орлятко», яка досить успішно виступала на змаганнях у Сімферополі. Повернувшись з турніру, наші «Буковинські орлята» провели відкрите засідання учнівського наукового товариства «Еврика», на якому для кращих учнів фізико-математичних класів і педагогів показали майстер-клас та продемонстрували блискучі вміння працювати у команді і вирішувати складні завдання.

Днями старшокласники ліцею охоче взяли участь у апробації тестів ЗНО, яку організувала та провела на базі навчального закладу завідувач відділу тестових технологій та ЗНО групи моніторингу ДОНМС Любов Якименко. Учні Глибоцького ліцею щороку беруть участь у апробації тестів. Зауважимо, що й ЗНО випускники складають успішно.

Глибоцький ліцей має досвід співпраці з Корпусом миру: у цьому навчальному закладі працювала волонтер Корпусу Миру, а днями вчитель англійської мови Глибоцького ліцею Зоя Балан візьме участь у Партнерській конференції та в Урочистій церемонії складання присяги групою добровольців Корпусу Миру США в Україні. Конференція відбудеться 8-10 грудня 2013 р. у приміщенні Інституту післядипломної освіти м. Києві, а урочиста церемонія складання присяги відбудеться у приміщенні Посольства США 10 грудня 2013 року за участі керівництва Міністерства освіти та науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Посольства США в Україні, Корпусу Миру США в Україні та інших поважних гостей.

Ліцей, як один з кращих навчальних закладів району, часто зустрічає гостей: кращі педагоги ліцею проводять показові уроки для слухачів курсів ІППОЧО, на базі закладу проводяться учнівські конференції, вчительські районні та обласні семінари, учні-члени наукового товариства «Еврика» готують та успішно представляють власні науково-дослідницькі роботи в БМАН, співпрацюють з науковцями Чернівецьких вищих навчальних закладів.

Учні, вчителі та батьки Глибоцького ліцею працюють злагоджено і творчо - як одна велика родина, яка прагне зробити шкільне життя цікавим та змістовним, і завжди охоче відгукуються на нові пропозиції та ідеї.Олеся Намака, зав.РМЦ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *