Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, Вчителям, Учням, БатькамЮні краєзнавці Глибоцького ліцею

Урочисте відкриття відбулося в актовій залі Глибоцького ліцею, на якому були присутні народний депутат України Попеску Іван Васильович, заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Божеску Михайло Костянтинович та голова районної ради Ротар Валерій Манолійович, начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Стрельчук Оксана Костянтинівна. Гості виступили з привітаннями та вручили грамоти активістам краєзнавчого руху на Глибоччині.

Секційні засідання проводились за 4 напрямками де наші учні і стала переможцями:
в секції "Етнографічне краєзнавство” з роботою "Велич і краса таланту Федора Труша "
[i] Григорчук Софія (9 біол.-хім. клас) посіла почесне І місце, керівник Димчку Т.М.;


Юні краєзнавці Глибоцького ліцею


в секції "Географічне краєзнавство” з роботою "Водні багатства Глибоцького району" Ванзуряк Степан (10 мат. клас) виборов ІІ місце, керівник Максимюк В.В.;

Юні краєзнавці Глибоцького ліцею


в секції "Стежками рідного краю” з роботою "Пішохідний похід ІІІ ступеня складності по Українських Карпатах" Косован Анастасія (11 мат. клас) зайняла ІІ місце, керівник Сандул Д.В;

Юні краєзнавці Глибоцького ліцеюв секції "Історичне краєзнавство” з роботою "Громадські організації Глибоччини" Майщук Наталя (11 біол.-хім. клас )виборола ІІІ місце, керівник Сиротюк А.К.

Юні краєзнавці Глибоцького ліцеюВсі учнівські роботи ліцеїстів є надзвичайно важливими краєзнавчими документами і в подальшому будуть належним чином використані в літописах нашого краю.
Форум яскраво засвідчив, що краєзнавча, пошуково-дослідницька діяльність педагогів та учнів Глибоцького ліцею – це важлива, потрібна і корисна справа, це своєрідна школа пізнання та виховання любові до рідного краю.
З роботою секцій ознайомились і поважні гості форуму, які також завітали до літературно-меморіального музею Домки Ботушанської Глибоцького ліцею.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *