Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, ЛіцейГлибоцький ліцей та «Fair Play – Чесна Гра»

Головним виконавцем проекту «Fair Play – Чесна Гра» є Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ, Німецьке товариство міжнародного співробітництва), що діє в Україні за дорученням німецьких міністерств і Європейського Союзу та надає технічну підтримку Уряду України у галузі профілактики ВІЛ/СНІДу з 2007 р.

«Fair Play – Чесна Гра» - частина Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!», та є одним з найуспішніших проектів, орієнтованих на популяризацію футболу і здорового способу життя серед дітей та молоді, що ефективно об’єднує зусилля багатьох державних, міжнародних та неурядових організацій, серед яких – Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Державна служба молоді та спорту України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Федерація футболу України, міжнародна організація Grassroot Soccer ("Футбол для всіх"). Крім того, проект активно підтримується органами місцевої влади на регіональному рівні.

Проект був започаткований як складова національної соціальної ініціативи до Чемпіонату Європи з футболу 2012р. та покликаний убезпечити дітей та молодь від шкідливих звичок та виховання в них відповідального ставлення до своїх рішень і вчинків, прищеплення духу здорового способу життя та чесної гри. Участь у проекті беруть дівчата та хлопці віком від 10 до 20 років по всій Україні.

У рамках проекту GIZ здійснює безкоштовне навчання та підготовку інструкторів-волонтерів для впровадження проекту у навчальних, спортивно-оздоровчих та виховних закладах і забезпечує учасників проекту футбольним інвентарем та екіпіруванням. Заняття проходять у формі безкоштовних футбольних тренувань. Крім того, на регулярній основі найактивніші інструктори-волонтери відзначаються бонусами, зокрема, додатковим футбольним інвентарем, а учасники спортивних змагань, які проводяться в рамках проекту, заохочуються призами. Навчання тренерів розпочалось восени 2011, а власне проект триватиме до червня 2014.


Пройшло перше заняття за темою "Чесна гра - приєднуйся!". Метою заняття було: ознайомити учнів із цілями та завданнями виховної програми "Чесна гра- Перша ліга", також з правилами гри і пояснити, як вони застосовуються в житті та спорті. В кінці заняття ліцеїсти підписали контракт "Чесна гра" і тренер привітав школярів як дійсних учасників програми "Чесна гра- Перша ліга".


Глибоцький ліцей та «Fair Play – Чесна Гра»

Глибоцький ліцей та «Fair Play – Чесна Гра»

Глибоцький ліцей та «Fair Play – Чесна Гра»

Глибоцький ліцей та «Fair Play – Чесна Гра»

Глибоцький ліцей та «Fair Play – Чесна Гра»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *