Ласкаво просимо на сайт Глибоцького Ліцею.

Cьогодні:

«    Серпень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » З 8 червня 2013 року комендантська година для дітей та нові штрафи для власників кафе
З 8 червня 2013 року комендантська година для дітей та нові штрафи для власників кафе
Відповідно до прийнятих змін , Закон України «Про охорону дитинства» доповнюється статтею 20-1 «Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування», за якою :

«Діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку”.

Поки не зрозуміло, як буде підтверджуватися статус особи , яка супроводжує дитину і несе за неї персональну відповідальність. З огляду на те, що законом № 243-VII одночасно вносяться зміни і до Кодексу України про адміністративні правопорушення , за якими, відповідно до статті 180-1, порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 850 грн.), а за повторне порушення протягом року – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700грн.), то усім власникам дискотек, кафе і барів вигідно буде брати на себе персональну відповідальність за кожну присутню у закладі дитину або ж брати на роботу охоронців, які будуть після 22.00 виявляти і виганяти дітей з приміщення.

Одним словом теоретично це дуже гарно. Цікаво одне, а чому б ще не передбачити відповідальність для батьків : за відсутність дитини вдома з 22.00 до 6.00 або за її знаходження поза межами дому з 22.00 до 6.00?!
Та всеж цікаво в Глибоцькому районі цим буде займатися хто (міліція, сільські та селещні ради, відділи РДА, адмінкомісії)???
  Переглядів:279   Коментарів: 0   8-06-2013, 22:42   Дмитро Глобак    
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєстрація або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інші новини по цій темі:


Додати коментар
Ім’я: *
E-Mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введіть код: *