Глибоцький ліцей

Пошук

Хмаринка тегів

Популярне

Календар

«    Грудень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Меню сайту

Архів новин

Новини«Навчальним закладам необхідно боротися за контингент дітей»

Зауважив сьогодні, 22 травня 2013 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер, під час наради з директорами загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району.

«Якщо проаналізувати ситуацію, то виникає проблема щодо контингенту дітей. Адже не секрет, сьогодні існує чимало малокомплектних шкіл у сільській місцевості. Задача загальноосвітнього закладу – зберегти кількість учнів. А як саме боротися за дітей? Необхідно добре вчити і створити ідеальні умови для навчально-виховного процесу.

В даному випадку головну роль відіграє директор школи, адже він – це і менеджер, і стратег, і господар. Він повинен все передбачати, директор має бути мудрим і завжди думати на перспективу. Якщо не буде дітей, у нас, педагогів, не буде роботи.

В загальноосвітніх навчальних закладах повинні працювати фахові педагоги. Це дуже важлива вимога. Тому, що хімію не може викладати вчитель економіки, а фізичне виховання – вчитель української мови. Необхідно припиняти цю тотальну профанацію в освіті. На роботу потрібно призначати виключно фахівців. У даному контексті варто сказати, що мною прийнято рішення про те, що на посаду директора школи буде призначатися особа, яка успішно пройшла «Школу кадрового резерву», - підкреслив директор Департаменту.

У своєму виступі Михайло Йозефович зосередив увагу на проведенні державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання: «Ми повинні працювати над покращенням якісних показників. Необхідно забезпечити належні умови для проведення ДПА та ЗНО».

Під час наради директор Департаменту також приділив увагу питанням, які розглядалися на Всеукраїнській нараді з питань завершення навчального року, літнього оздоровлення та підготовки до нового навчального року за участю керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За словами Михайла Бауера, Міністр освіти і науки України наголосив на необхідності забезпечення контролю над своєчасною виплатою заробітної плати та нарахуванням відпускних педагогічним працівникам.

Важливим завданням для органів управління освітою у Рік дитячої творчості є збереження і недопущення закриття позашкільних навчальних закладів –центрів дитячої творчості. Про це зазначив Міністр.

«Ми повинні забезпечити організацію літніх інтелектуальних шкіл та готовності шкільних таборів. Під час проведення літньої оздоровчої кампанії необхідно звернути особливу увагу на можливість проведення уроку плавання. Це дуже важливо. Питання оздоровлення дітей має бути на нашому особливому контролі», – констатував директор Департаменту.

За словами Михайла Йозефовича, важливе питання щодо оголошення змісту державної підсумкової атестації (27 травня 2013 року – переказ тексту у 11-х класах, 31 травня 2013 року – диктант у 9-х класах). Адже, 27 травня 2013 року відбудеться повна технічна профілактика Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (Концерн РРТ), тобто не буде працювати жоден загальнонаціональний канал.


За словами Михайла Бауера, до 1 вересня 2013 року кожен заклад освіти повинен бути забезпечений пандусами, облаштувати внутрішні вбиральні, створити зони динамічного розвантаження.

«Важливе і пріоритетне питання – питання збереження здоров’я учнів. Зони динамічного розвантаження потрібно створити для того, щоб діти під час перерви рухалися, розвивалися. Що мається на увазі? Необхідно забезпечити наявність скакалок, гантель, обручів. Адже, під час уроку діти сидять 45 хвилин, а на перерві у них має бути можливість порухатися, відволіктися.

Принагідно зауважу, що також необхідно привести до ладу спортивні майданчики та облаштувати їх нестандартним обладнанням», - зазначив Михайло Йозефович.

У ході наради директор Департаменту здійснив приємну місію – нагородив грамотами та кубками переможців і призерів обласних спортивних змагань.

За результатами наради Михайло Бауер дав низку доручень.

«Навчальним закладам необхідно боротися за контингент дітей»
«Навчальним закладам необхідно боротися за контингент дітей»Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *