Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариство, напрямки діяльності, Інформація для батьківМихайло Бауер: «Слухачі Малої академії наук – юна еліта буковинського краю»

«Питання підтримки обдарованих, талановитих дітей та молоді було і залишається актуальним в роботі всіх ланок освітньої галузі. Також, належна увага цьому питанню приділяється з боку керівництва краю.

Метою роботи Малої академії наук є організація роботи з дослідницько-експериментального напрямку, пошук, підтримка, залучення до наукових досліджень обдарованої учнівської молоді, реалізація їх здібностей, створення умов для їх активної подальшої творчої та наукової роботи, сприяння самовизначенню в майбутній професії.

У 2012/2013 навчальному році в Буковинській Малій академії наук на 11 наукових відділень у 39 секціях навчалось 1710 слухачів і працювали з ними 83викладачів, з них – 11 доктори наук і 39 – кандидати науки Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича та Буковинського державного медичного університету.

Принагідно хочу повідомити, що на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт нашу область представляли 36 слухачів БМАНУМ. Приємно, що у цьому році спільно з науковцями ЧНУ та БДМУ ми змогли вдвічі збільшити кількість призерів – 21 (60% від кількості учасників).

Це надзвичайно позитивні та високі результати. Хочу подякувати всім слухачам-призерам Малої академії наук, їхнім науковим керівникам, наставникам та викладачам Чернівецького національного та Буковинського медичного університетів, – наголосив у своєму вітальному слові Михайло Йозефович.

Під час урочистостей директор Департаменту вручив подяки переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, а також – викладачам, вчителям, науковим керівникам, які допомагали у досягненні високих результатів.

У також заході взяли участь: почесний президент БМАНУМ з 1996 року, доктор хіміко-біологічних наук, професор – Степан Костишин; президент БМАНУМ – Академік наук вищої школи України, доктор фізико-математичних наук, професор – Олександр Ушенко; перший проректор Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук – Роман Петришин; директор БМАНУМ – Марія Тріска; працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти, представники позашкільних навчальних закладів та закладів освіти області, викладачі ЧНУ та БДМУ, педагоги шкіл області.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *