Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування"Off line", браво!!!

2 квітня 2013 року в Чернівцях на базі обласного центру дозвілля «Юність Буковини» проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який організовується щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.
Цьогоріч у фестивалі-конкурсі взяли 14 агітбригад загальноосвітніх закладів області.
Учасники змагання мали можливість поширити кращий досвід з профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що мало особливо переконуючу силу та мотивацію на здоровий спосіб життя.
Кожна агітбригада складалась із 7 учасників, які за 10 хвилин перебування на сцені представляла літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя.
Виступ агітбригад доповнювався конкурсом плакатів та фотографій з даної тематики. Роботи, представлені на конкурс розкривали відношення сучасної молоді до здорового способу життя та ставлення до шкідливих звичок.
За результатами оцінювання журі визначило переможців і відзначило оригінальність виступу команди «Off line» та нагородило срібним кубком і цінними подарунками за ІІ місце.
ВІТАЄМО всіх учасників агітбригади і щира подяка керівнику, вчителю біології і хімії Мушій Валентині Миколаївні!

"Off line", браво!!!

"Off line", браво!!!

"Off line", браво!!!

"Off line", браво!!!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *