Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (19)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, Наукове товариство, Методичні поради, поради учнямВітаємо переможців проекту Zero Waste School!

Цього року вперше стартував конкурс на проект Zero Waste School. 22 березня 2018 року названо 50 шкіл-переможців з усієї України, які зберуть команди та незабаром приїдуть до Києва, щоб взяти участь у тренінгу. Слід зазначити, що було подано 1680 заявок.
 
Переможці у рамках проекту пройдуть декілька етапів навчання. Команди візьмуть участь у тренінгу Active Citizens, під час якого навчаться взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирішення складних ситуацій. На практичному семінарі із управління проектами команди складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі громадськими організаціями та медіа. Запрошені тренери розкажуть, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, дадуть рекомендації,  як залучати фінансування для розвитку громад. Професійним досвідом поділяться лідери думок зі сфери екології.

Після закінчення першої частини проекту учасники повернуться додому та проведуть дводенний тренінг для учнів та вчителів своїх шкіл, батьків, де навчатимуть їх правильно сортувати сміття (папір, метал, пластик тощо) та заробляти цим на потреби школи та громади. У вересні школи-учасниці проекту організують Zero Waste Day для місцевої громади.

Дана перемога була забезпечена талановитими учнями та педагогами:

Виліткова Анастасія Андріївна 8 фіз.-мат.клас;

Козачук Олена Володимирівна 8 фіз.-мат.клас;

Назаришин Анатолій Віталійович 8 фіз.-мат.клас;

Даскалюк Ростислав Ігорович 8 фіз.-мат.клас;

Гаврилюк Наталія Іванівна вчитель біології;

Мушій Валентина Миколаївна вчитель хімії та біології;

Балан Наталія Володимирівна керівник гуртка Глибоцького РБТДЮ «Об’єктив».
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *