Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (6)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, Вчителям, БатькамУрок-екскурсія - завжди цікаво!

Розпочинаючи вивчення життя і творчості того чи іншого письменника у старших класах, хочеться зробити кожен урок незвичайним, таким, щоб учні надовго запам‘ятали біографію видатної людини.  За програмою з української літератури в 10 класі на початку лютого розпочинається знайомство із видатною письменницею Буковини ХІХ-ХХст. – О.Ю.Кобилянською. На першому уроці учні детально познайомилися із життєвим шляхом нашої землячки, подивились уривки фільму із серії «Гра долі» про Ольгу Юліанівну. А ось наступний урок української літератури  вирішили провести у музеї-садибі письменниці в с.Димка. Отож  8 лютого 2018р. о 10.00 учні 10-х класів Глибоцького ліцею разом з учителем-філологом Коврик Н.М. побували у музеї, щоб пройнятися духом землі, де колись жила наша видатна землячка – Гірська орлиця, прослухати цікаву розповідь завідувача – Івана Дана.

Відгуки учнів:

«Екскурсовод провів тиху і душевну екскурсію. Я дізналася, що О.Кобилянська до нестями любила кататися верхи на коні, взимку – на ковзанах. А до кінця життя вона лишилася вірною лише собі і своєму таланту. Жила без підтримки й чоловічого плеча» (Коломейчук Т.)

«Дізнався цікаву історію написання повісті «Земля». Познайомився з прототипами твору. Мені дуже сподобалася екскурсія» (Григорчук П.)

«Дуже сподобалися фото письменниці, її листи, старовинні меблі, особливо стіл, за яким вона писала свої неперевершені твори.» (Білоус Л.)

«Емоції переповнювали мене від побаченого і почутого в  музеї. Я занурилася в атмосферу часів, коли жила Ольга Кобилянська. Було дуже цікаво і актуально побувати в садибі саме під час вивчення життя і творчості письменниці. Дякую Н.М.Коврик за надану можливість такої поїздки» (Патраш Н.)

                                  Н.М.Коврик, учитель української мови та

                                                  літератури Глибоцького ліцею

 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!

 

 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!

 

 

 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!

 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!


 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!

 

 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!

 

 

Урок-екскурсія  - завжди цікаво!

 


 


 

 


 

 

 


 

 


 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *