Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)
Червень 2017 (20)

Новини, ЕкскурсіїКанікули в Чернівцях

 Хоча зимові канікули вже пройшли, наші учні з радістю згадують те, як вони їх провели!

 

   4 січня учні 8-х класів на чолі з класними керівниками Макух А.І., Коврик Н.М. та Самотей Л.Г. побували на екскурсії під назвою «Новорічні Чернівці». З метою розширення кругозору та збагачення знань із зоології учні відвідали зоологічний музей ЧНУ ім. Юрія Федьковича, де вони переглянули унікальну експозицію тварин, зібрану з усіх куточків світу, понад 3200 екземплярів.

Канікули в Чернівцях


   Обов’язковим пунктом екскурсії було побачити головну новорічну ялинку міста на Соборній площі, яка є незмінним атрибутом зимових свят. Бажаючі відвідали будиночок Діда Мороза, каталися на катку, смакували піцу та пиріжки.

 

   Наступним пунктом екскурсії був перегляд фільму «Джуманджі. Поклик Джунглів»: пригодницька стрічка про гру, яка переносить героїв в інший світ. Діти захоплено обговорювали сюжет фільму, гру акторів та дивовижні спецефекти. Вони ще довго обмінювалися враженнями від побаченого.


   Такі поїздки об’єднують дітей, виховують дружелюбність, повагу один до одного, та залишають хороші спогади про канікули.

 

Канікули в Чернівцях


Канікули в Чернівцях


Канікули в Чернівцях

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *