Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Січень 2018 (7)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)
Червень 2017 (20)

НовиниПереймаємо досвід іноземних колег

 9 січня в Глибоцькому ліцеї відбулася зустріч педагогічного колективу закладу з головою Глибоцької ОТГ Ванзуряком Григорієм Степановичем. Основною метою було розповісти про подорож до Нідерландів останнього та поділитися враженнями від побаченого. Також з доповіддю виступав директор ліцею – Глобак Дмитрій Іванович, який побував у Франції. Наша зустріч та ці дві подорожі стали можливими завдяки участі наших доповідачів у навчальній програмі проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що виконується World Learning, Inc. та Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME).

    У першій частині заходу доповідав Дмитрій Іванович. Він взяв участь у проекті «Інтеграція освіти в галузі прав людини до шкільної системи України», що проходив у Франції. Директор розповів учителям багато цікавого, розпочав з пропозиції брати участь у схожих програмах, а також переймати досвід іноземних колег. Основну частину доповіді зайняла розповідь про систему освіти у Франції, її переваги та недоліки в порівнянні з українським аналогом. Також вказав, що важливе місце в школах Франції посідає формування майбутніх свідомих громадян. Свою доповідь він доповнив фотографіями з поїздки, які продемонстрував аудиторії.

    Наступною була розповідь Григорія Степановича про його поїздку до Нідерландів. Він обрав програму «Ефективна система фінансування шкіл об'єднаними громадами в умовах децентралізації». Виступ вийшов дуже змістовним, усі присутні почерпнули для себе багато нової інформації про систему фінансування шкіл в Нідерландах, харчування учнів, провідне місце спортивного виховання, а також роботу вчителів.

    Завершився захід тим, що Григорій Степанович розповів педагогічному колективу про розподіл місцевого бюджету в галузі освіти на 2018 рік. Зазначено було, що порівняно з 2017 роком покращилася система розподілу коштів між навчальними закладами, а також обговорено майбутнє підняття зарплатні вчителів.

    Педагогічний колектив був дуже вдячний доповідачам за їхні старання, і вчителі пообіцяли, що в майбутньому будуть брати участь у схожих програмах з метою саморозвитку та покращення системи освіти нашого краю.

Переймаємо досвід іноземних колег
Переймаємо досвід іноземних колег
Переймаємо досвід іноземних колег


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *