Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Вересень 2018 (17)
Серпень 2018 (5)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)

Новини, наукове товариствоГлибоцькі ліцеїсти - слухачі БМАНУМ

 

          На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 11 09.2018 року № 397 «Про набір учнів наIрікнавчання у Буковинську Малу академію наук учнівської молодіна 2018/2019 навчальний рік»  і з метою залучення обдарованої молоді  закладів загальної середньої освіти області до науково-дослідницької діяльності 22 вересня 2018 року у приміщенні БМАНУМ та  навчальних корпусах ЧНУ імені Юрія Федьковича проведено конкурсний відбір на навчання до Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.


Впродовж вступної кампанії учнями 9 класів Глибоцького ліцею подано 37 заяв  і  30 заяв - учнями 10-11 класів на навчання у групі  відділення Наук про Землю, яка функціонуватиме на базі Глибоцького ліцею.

Ліцеїсти виявили зацікавленість у вивченні математики, фізики,  комп’ютерних та технічних наук, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, мов та літератури.  Для вивчення  біологічних наук зареєструвалось найбільше дев’ятикласників.

Попереду чекає цікаве навчання, адже конкурсні випробування пройшли всі ліцеїсти.

 

Глибоцькі ліцеїсти - слухачі БМАНУМ

 

Глибоцькі ліцеїсти - слухачі БМАНУМ

 

Глибоцькі ліцеїсти - слухачі БМАНУМ

 

Глибоцькі ліцеїсти - слухачі БМАНУМ

 

Глибоцькі ліцеїсти - слухачі БМАНУМ

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *