Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Вересень 2018 (17)
Серпень 2018 (5)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)

Новини, методичні поради, поради учням, Інформація для батьківЗ Днем народження, Klitschko Foundation!

З Днем народження, Klitschko Foundation!

Ми з братом мали велику спільну мрію – стати всесвітньо відомими боксерами. Ми боролися за це. Згодом кожен з нас пізнав, як це – бути справжнім чемпіоном. Але життя настільки різноманітне, що ми не повинні зупинятися лише на одному.

Після перших великих перемог на рингу ми зрозуміли, що наважитися зробити значний крок на шляху до наших мрій і стати майбутніми чемпіонами нам допомогла підтримка наших союзників. Ми знали, що можемо віддячити, поділившись цією вірою та підтримкою з іншими.

15 років тому разом з братом Віталієм ми заснували благодійну організацію Klitschko Foundation. З прагненням підтримати молодих людей на їхньому шляху до дорослого життя.

Як всесвітньо відомі спортсмени, ми долучались до багатьох українських та міжнародних проектів. Це спонукало нас створити організацію, яка б системно і професійно реалізовувала соціальні проекти у сфері освіти та спорту. Так, 13 серпня 2003 року на карті української благодійності з'явилася організація Klitschko Foundation.

Фонд, як справжній 15-річний підліток, кілька разів змінював свій імідж, пробуючи себе в різних напрямках – від спорту до екології та медицини, знаходив нових друзів та втілював з ними нові творчі ідеї. Він змінювався, але з року в рік ставав ще більш впевненим у своїх діях і майбутніх планах. У 2014 році Фонд став сімейним. Сподіваємось, що наступне покоління братів та сестер Кличків продовжить нашу справу і опікуватиметься фондом у майбутньому. Отже, тепер у фонду є нове ім'я – Klitschko Foundation, символ К-мен, який завжди рухається до мрій з високо піднятими руками, і лозунг "Борись за свою мрію". Сьогодні наша місія – надати молодим людям можливості для кращого життя, їхнього та місцевих громад.

Разом із командою Фонду, випускниками по всій Україні, нашими партнерам і союзникам, ми святкуємо 15-річний ювілей. Ми раді, що понад півмільйона дітей з різних соціальних прошарків пройшли через проекти Klitschko Foundation. Але попереду ще багато роботи. З нетерпінням чекаємо нових можливостей поділитися з амбітними дівчатами та хлопцями нашим досвідом, щоб краще підготувати їх до дорослого життя.

Як справжній 15-річний підліток, сьогодні загадуємо бажання на майбутнє. Зараз ми на шляху до створення сильної спільноти людей зі спільними цінностями, які беруть відповідальність у свої руки і усвідомлюють, що вони є рушійною силою. Ми мріємо, щоб кожен підліток з усієї України мав змогу підготуватися до життя в ХХІ столітті, отримати знання і навички через проекти Фонду та завдяки можливостям, які відкриває цифровий світ.

 

З Днем народження, Klitschko Foundation! Попереду ще багато успішних років!

Борись за свою мрію!

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *