Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)

Новини, батьківскі збори, Інформація для батьків, Звіт директораВ Глибоцькому ліцеї буде реалізовано проект Австрійської Агенції Розвитку та Програми Розвитку ООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»

У 2018 році в результаті успішної реалізації проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської' областей» було прийнято рішення про виділення додаткових грантів на підтримку ініціатив місцевих сільських громад. Громадам, що увійшли до резервного списку було запропоновано підтвердити свою зацікавленість щодо участі в Проекті. В результаті 9 громад з резервного списку підтвердили свою зацікавленість, про що надіслали письмове підтвердження до обласного підрозділу впровадження проекту та оновили подану заявку на участь у проекті.

 

Глибоцька ОТГ в числі 6 громад Чернівецької області була відібрана для участі у проекті Австрійської Агенції Розвитку та Програми розвитку ООН «Сталий розвиток сільських територій в Чернівецькій та Одеській областях». Про що 31 липня 2018 року було підписано протокол між ПРООН та Чернівецькою ОДА.

Працівники проекту здійснили візити до громад, в тому числі безпосередньо на об'єкти, що пропонуються для відновлення або покращення в рамках запропонованих мікро-проектів, а також провели зустрічі з представниками місцевих органів влади та активними представниками громад, обговорили можливі обсяги роботи та можливість забезпечення співфінансування мікро- проектів за боку громади. За результати аналізу та рекомендацій в Глибоцькій ОТГ був відібраний Глибоцький ліцей.

Глибоцька ОТГ зможить реалізувати в рамках вищезазанченого Проекту  мікропроект спрямований на покращення стану енергозбереження в Глибоцькому ліцеї (заміна вікон та дверей на металопластикові ).

Загальна вартість проекту складати 12 800 ЕВРО, з яких 50 % є грант ПРООН, а саме 6400 ЕВРО в гривневому еквіваленті на час затвердження мікро-проекту, 5% від вартості проекту – це внесок громади та 45% - внесок місцевого бюджету. У разі, якщо проект буде дорожчім за 12 800 ЕВРО ПРООН надає грант на реалізацію проекту в розмірі 6 400 ЕВРО. Решту фінансування забезпечує громада (5 % від вартості мікро - проекту або більше) та місцеві органи влади.

Наступним кроком має буде проведення зборів активних мешканців громади, членів громадської організації відповідальної за реалізацію проекту ( не менше ніж 35 осіб), які ми плануємо провести 8 серпня 2018 року, об 1300год, в приміщені актового залу Глибоцького ліцею.

 

На зборах мають бути розглянуті наступні питання:

<!-- [if !supportLists] -->1.    <!-- [endif] -->Підтвердження легітимності керівних органів громадської організації.

<!-- [if !supportLists] -->2.    <!-- [endif] -->Прийняття рішення про участь у проекті.

<!-- [if !supportLists] -->3.    <!-- [endif] -->Обрання членів функціональної групи, відповідальних за підготовку проекту та соціальну мобілізацію громади (збір коштів в громаді).

<!-- [if !supportLists] -->4.    <!-- [endif] -->Створення фонду експлуатації та технічної експлуатації об’єкту.

<!-- [if !supportLists] -->5.    <!-- [endif] --> Різне.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *