Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, методичні поради, Інформація для батьків«Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами»

Проект спрямований на допомогу молодим лідерам українських громадських організацій, шкільним вчителям і місцевим органам влади, які приймають рішення щодо вирішення конфліктів в місцевих громадах, особливо тих, де проживають внутрішньо переміщені особи. Мета проекту – підготувати представників українських громадських організацій, керівників шкіл і представників місцевих органів, надати їм відповідні знання та навички у питаннях медіації, щоб працювати разом для побудови діалогу і взаєморозуміння, створюючи національні та місцеві платформи для комунікації.

У 2017 році:

У липні 2017 проведено міжнародний Форум з питань медіації та ненасильницької комунікації як інструментів побудови миру і розбудови діалогу в Харкові для понад 100 представників громадських організацій, керівників навчальних закладів, представників громадянського суспільства та місцевих органів влади. Спікерами виступали національні і міжнародні експерти з питань медіації, зокрема з Німеччини, Грузії та Молдови. 

Проведено комплексний 16 денний (4 модулі по 4 дні) навчальний сертифікований курс  для молодих лідерів українських громадських організацій, шкільних вчителів і представників місцевих органів влади у сфері медіації та побудови діалогу

За результатами конкурсу для українських громадських організацій надано фінансування Громадській організації «Західноукраїнський медіа-центр «Нова журналістика» (сума фінансування 84 940 грн.) для проведення інформаційної кампанії з питань медіації та побудови діалогу.

Організовано українсько-німецький обмін: за результатами відбору в рамках програми навчання, 14 відібраних учасників відвідали Берлін, де пройшли курс підготовки, щоб поліпшити свої професійні здібності та навички, а також щоб дізнатися про досвід німецьких організацій у питаннях медіації. За результатом програми обміну українські та німецькі громадські організації продовжуватимуть співробітництво у цій сфері.

Проект «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки німецької Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. таМіністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *