Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)

НовиниПоїздка 8 біо-хім

29 квітня учні 8 біолого-хімічного класу побували у с. Вашківці на Аниній горі. Там їх гостинно зустріли, провели екскурсію, розповіли історію монастиря. Незабутнім враженням для учнів стала історія Анниної гори, що зігріла серця учнів, та спонукала помолитися за мир на нашій рідній землі. Безумовно, що така зустріч та радість від побаченого та почутого притягує відвідати святиню ще не один раз, адже духовний фундамент повинен закладатися паралельно з навчанням -- і саме тоді навчання буде дітям на користь.

 

Поїздка 8 біо-хім

 

Після цього автобус відвіз весь дружній клас до кінно-спортивного клубу "Буковинська Троя" с. Реваківці. Кожен відчув радість верхової їзди, адже іпотерапія визнана дуже вдалою проти нервових зривів та стресів. Також відвідали міні-зоопарк, поспілкувалися наочно з живою природою.

 

Поїздка 8 біо-хім

 

А по дорозі додому ще встигли відвідати фестиваль тюльпанів, що у с. Мамаївці. Незабутнім для учнів стала посмішка тюльпанів, яку подарувало тюльпанове поле! Краса дивує око та тішить серце кожного, хто відвідав такі місця.


 Поїздка 8 біо-хім


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *