Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (10)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, Учням, БатькамДитина і сірники: пожежна безпека для дітей і дорослих

Дитина і сірники: пожежна безпека для дітей і дорослих

 Щоб уникнути трагедії у вашій родині, дотримуйтеся цих простих правил:

  1. Ні в якому разі не залишай дітей без нагляду в будинку. З ними завжди повинні бути дорослі.
  2. Ховай всі вогненебезпечні предмети від дітей: дитина не повинна мати можливість самостійно взяти сірники або запальничку.
  3. Заміни сірники спеціальною запальничкою для плити.
  4. Задовольняй інтерес дітей: рано чи пізно малюкові все одно потраплять у руки ці злощасні сірники. Навчи дитину правильно користуватися ними, АЛЕ поясни, що це можна робити тільки разом з дорослими й у спеціально призначених місцях (на вулиці).
  5. Розкажи про наслідки ігор із сірниками і запальничками. Малюк повинен знати, що ці предмети створені не для забави. Поясни, що така гра може коштувати вам будинку, вогонь робить дуже боляче і залишає жахливі шрами на все життя, іноді вбиває.
  6. Не забудь розповісти дитині, що робити у випадку пожежі. Вона має знати, як швидко вибратися з дому, вберегтися від їдкого диму, викликати пожежну службу і рятувальників. До речі, номери екстрених служб напиши великими буквами і повісь на видному місці - це ще один спосіб перестрахуватися.
  7. Покажи малюкові, як можна швидко погасити незначне загоряння: водою, піском, товстою ковдрою або рушником.

Пожежне виховання дітей потрібно починати якомога раніше, адже ніхто не знає, коли і за яких обставин сірники потраплять у руки малюкові.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *
© DataLife Engine