Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (4)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, БатькамЮна еліта Глибоччини - 2017

 «Робота з обдарованими дітьми, забезпечення якісних умов для навчання та розвитку кожної дитини- одне з основних завдань, що виконує управління освіти. З гордістю доповідаю усім шановним присутнім, що юна інтелектуальна еліта району і цьогоріч вкотре довела, що у навчальних закладах Глибоччини працюють високопрофесійні педагоги і навчаються найкращі учні. Сьогодні ми вшановуємо їх наполегливу працю, їх прагнення до самовдосконалення, їх роботу над собою і перемоги на обласних та державних олімпіадах та конкурсах. Цьогорічна збірка-каталог «Юна еліта глибоччини-2017» вже внесла імена кращих у історію успіху освітнього простору Глибоччини.», - наголосила у виступі завідувач РМЦ Олеся Намака.

     Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації оголосило подяку за високий рівень організації роботи з обдарованими учнями, вчителям та дирекції і нашого Глибоцького ліцею.

    «Любі діти, шановні вчителі! Ви-надія держави, гордість району і області, цвіт нації. Дякую за працю, сумління і значні здобутки в інтелектуальному марафоні 2016-2017 року!»- підкреслив у виступі начальник управління освіти Глибоцької РДА Барарюк Василь Іванович.

    Окремі слова подяки-педагогам, батькам, працівникам управління освіти, методичного центру за вміння розпізнати талант і всебічне сприяння його розвитку.

  Найкращі слова подяки-найбільшим фінансовим установам України- ОЩАДБАНКУ ТА ПРИВАТБАНКУ за можливість подарувати кожній дитині «Кобзар» - настільну книгу кожного свідомого українця, патріота держави.

   Щира вдячність районній владі за те, що дбає про удосконалення освітнього простору району та вшанування творчих учнів, талановитих педагогів та відзначення кращих керівників навчальних закладів.

   Свято пройшло в піднесеній атмосфері, залишило в серцях дітей та вчителів незабутні враження.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *