Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, УчнямНа олімпіадах перевіряється краєзнавча компетентність учнів

  26 років тому Глибоцький центр туризму та краєзнавства вперше в області ініціював проведення районної олімпіади юних краєзнавців. Щороку вдосконалювалась організація та методика цього заходу. Досвід свідчить, що краєзнавчі олімпіади є ефективною пізнавальною й виховною педагогічною технологією, бо має потужний потенціал для формування в учнівської молоді національно-патріотичних цінностей та краєзнавчої компетентності. Адже кожна дитина живе в конкретному природному й соціальному середовищі. Вивчати свій край, уміти пояснити кожен факт, подію в місцевому житті, знати матеріальні й духовні традиції – все це збагачує людину, робить її соціально повноцінною, активізує розумову діяльність та патріотичну гідність.

Методисти Центру складають цікаві й різноманітні питання для юних краєзнавців. Нещодавно в районній краєзнавчій олімпіаді взяли участь команди з 32 загальноосвітніх навчальних закладів. Це – 92 учасника. Один учасник відповідав на питання з географічного та екологічного краєзнавства, другий – з історичного та етнографічного краєзнавства Чернівецької області, третій - з правил змагань зі спортивного туризму, спортивних туристських походів.

Гарні знання в усіх напрямах олімпіади продемонстрували  учні  нашого ліцею Павло Дудка та Карп Крістіна. На інтелектуальних змаганнях перемогли в таких видах:

- географічного краєзнавства, учень 8 філ. класу Павло Дудка (тренер Меленко О.В.);

- екологічного краєзнавства, учень 8 філ. класу Павло Дудка (тренер Меленко О.В.);

етнографічного краєзнавства, учениця 10 фіз.-мат. класу Крістіна Карп (тренер Шевченко О.В.).


Серед ЗНЗ І-ІІІ ст. перемогла команда Глибоцького ліцею.

 

Наступним випробуванням для краєзнавців-ерудитів стала участь у обласному етапі краєзнавчої олімпіади. 

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *