Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)

Новини, Учням, дозвілляУспіхи глибоцьких краєзнавців

Успіхи глибоцьких краєзнавцівАвтор квесту, завідуючий відділом Чернівецього ОЦТКЕУМ І.А.Омельченко запропонував допитливим краєзнавцям ряд змістовних завдань. Щоб їх виконати, потрібні були вміння читати карту, знання з історії краю, літератури, уважність, спостережливість та витривалість. Адже на виконання завдань було відведено 3,5 години. А для отримання високого результату необхідно було відвідати чимало контрольних пунктів, які розробник квесту розташував майже по всій центральній частині міста.Успіхи глибоцьких краєзнавців

Така форма знайомства з древнім містом надзвичайно цікава та ефективна. Ми ознайомилися з вулицями, площами, скверами обласного центру, де раніше не були. У завданнях було запропоновано розглянути старі світлини, зроблені ще на початку минулого століття, і знайти сфотографовані об’єкти, ідентифікувати їх у сучасному просторі. Потрібно було знайти і оглянути чимало архітектурних деталей, історичних будівель, інформаційних щитів, які до цього часу залишалися поза нашою увагою, а також і більшості перехожих.

Знання та вміння, отримані на заняттях гуртка, учасникам наших команд стали у нагоді – ми змогли показати найкращий результат серед інших суперників у своїй віковій групі (8-11 класи).

Змагання були динамічними і корисними, за що вдячні організаторам.

 

Дудка Павло,

учень 8 філологічного класу

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *