Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, наукове товариствоКрокуємо до наукових вершин

Крокуємо до наукових вершинНа виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 08.09.2016 року № 365 «Про набір учнів на Iрікнавчання в Буковинську Малу академію наук учнівської молодіна 2016/2017 навчальний рік» та відповідно до Положення про Малу академію наук України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.02.2006 № 172/2006, Статуту Буковинської Малої академії наук учнівської молоді і з метою залучення обдарованої молоді загальноосвітніх навчальних закладів області до науково-дослідницької діяльності 24 вересня 2016 року у навчальних корпусах ЧНУ імені Юрія Федьковича проведено конкурсний відбір на навчання до Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
Впродовж вступної кампанії учнями Глибоцького ліцею понад 6о заяв. Серед них і 16 заяв від учнів 8 класів на історичне відділення.
У цьому році буде відкрито фізико-математичну групу на базі нашого навчального закладу.
Вступне випробування проведено організовано завдяки злагодженій роботі БМАНУМ та членів журі ЧНУ імені Юрія Федьковича.
Учні Глибоцького ліцею мали змогу не тільки перевірити свої знання з улюблених предметів, а і познайомилися із перлиною України – головними корпусами Чернівецького національного університету, які знаходяться на території Резиденції.

Крокуємо до наукових вершин

 

Крокуємо до наукових вершин

 

Крокуємо до наукових вершин

 

Крокуємо до наукових вершин

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *