Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (2)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, Учнівське самоврядування, поради учням, Інформація для батьківЗапобігти. Врятувати. Допомогти

Підтвердити свої знання правил безпеки життєдіяльності школярі змогли, взявши участь у вікторині. Відповідаючи на запитання, діти показали, що знають, за яким номером телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації, та як діяти за таких умов. Всі, хто правильно виконав завдання вікторини, отримав можливість взяти участь у цікавих конкурсах.
Змагалися діти командами. Спочатку школярам потрібно було правильно одягнути спеціальний бойовий костюм рятувальників, розгорнути пожежний рукав і швидко добігти до наступної зупинки. Там, під наглядом працівників Добровільного пожежного товариства, школярі намагалися погасити вогонь, використовуючи для цього вогнегасник. Після ліквідації «пожежі» учасники з допомогою металошукача знаходили вибухонебезпечні предмети і повідомляли про знахідку працівників групи піротехнічних робіт. Останнім завданням для школярів було дістатися до потерпілого і надати йому першу медичну допомогу. З усіма умовами естафети діти впоралися на відмінно, продемонструвавши рятувальникам, що всі навички і знання, які школярі отримали під час акції, вони успішно зможуть застосувати у подальшому житті
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *