Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

НовиниСтежками диких Горган

 Наступного сонячного дня і ми піднялись на Малу і Велику Сивулю, де провели традиційну посвяту в туристи. В цей день до нас приєдналась ще одна глибоцька група під керівництвом Дудки К.А. Наступного ранку нам довелося з ними розпрощатись і продовжити наш похід. В цей день ми відвідали водоспад на річці Салатрук і спустились до першого села на маршруті – села Бистриця. Вже на наступний день ми знову підіймаємось на малоходжений хребет, де ще й в додаток до зникаючої стежки нас змочив дощ. Та настрою це не зіпсувало, оскільки це була остання ночівля у Карпатах. Вранці під зігріваючі промені сонця ми спустилися до туркомплексу «Буковель». 
Так і завершилась наша незабутня подорож Горганським масивом. Якщо в перший день походу наша група була складена з новачків, то по завершенні його, можна сміливо сказати, що це група досвідчених туристів. Ці кілометри пройдені Карпатам завжди залишаться в їхній памʼяті, особливо в памʼяті наших друзів з Донбасу.
Керівники гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ
Сандул Дмитро Вікторович і
Шелепюк Наталія ВасилівнУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *