Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Вересень 2018 (17)
Серпень 2018 (5)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)

Новини, Учнівське самоврядуванняКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадах

Краєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадах
МИ ЗНОВУ ПЕРШІ.

Любов до рідної землі є повноцінною тоді, коли вона пов’язана з прагненням більше знати про свою місцевість, локально й компактно досліджувати історико-культурний, природний, соціально-економічний простір. Саме такі завдання упродовж десятиліть реалізує в своїй педагогічній діяльності Глибоцький центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Ще 25 років тому, 1992 року, ми вперше в області започаткували проведення краєзнавчих олімпіад.

Краєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадах
Нещодавно успішно пройшла ХХV районна олімпіада юних краєзнавців. У ній взяли участь 90 учасників з 31 навчального закладу. Захід проводився за трьома напрямами, де один учасник письмово відповідав на питання з географічного та екологічного краєзнавства, другий – з історичного та етнографічного краєзнавства Чернівецької області, третій – з правил змагань зі спортивного туризму і проведення спортивних туристських походів.

Краєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадах
За напрямом «Правила змагань зі спортивного туризму та проведення спортивних туристських походів» учні шкіл та вихованці творчих об’єднань Глибоцького центру туризму і краєзнавства, показали загалом небайдужість до цього напряму, зацікавленість й туристсько-спортивнукомпетентність. Максимальну кількість балів набрав: Павло Дудка, учень 7-Б класу Глибоцького ліцею.
Друге місце посіли: Леся Виліткова, учениця 11 фіз.- мат. класу Глибоцького ліцею та Дмитро Ткач, учень 8 біол.-хім. класуГлибоцького ліцею.

З географічного та екологічного краєзнавства перше місце виборов Віктор Костецький, учень 11 біол.-хім. класу Глибоцького ліцею.
Знання про рідний край, комплексне й всебічне вивчення його збагачує духовно й інтелектуально кожного учня, викарбовує в серці перші патріотичні враження, почуття, виховує потребу цінувати й дбати про розквіт малої батьківщини.

Краєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадах
У загальному заліку переможцем та призером став Глибоцький ліцей - І місце!!!
Краєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахКраєзнавча компетентність учнів перевіряється на олімпіадахУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *