Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Вересень 2018 (17)
Серпень 2018 (5)
Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)

Новини, Учнівське самоврядуванняВідбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування

Відбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування
Патріотичне виховання підростаючого покоління завжди було одним з найважливіших завдань управління освіти, школи, адже шкільні роки – найкраща пора для прищеплення любові до рідного краю, до свого народу, до історичного минулого.. Саме цьому була присвячена районна конференція лідерів учнівського самоврядування «Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина-патріота», яка відбулася 29 жовтня 2015 року у Глибоцькому ліцеї.

Відбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування У роботі конференції взяли участь:

- Інна Юріївна Цуркан, заступник начальника управління освіти, яка привітала учасників, акцентувала увагу на важливості розвитку учнівського самоврядування району й побажала дітям-лідерам плідної роботи в атмосфері творчості і взаємопартнерства;
- Орлов Тимофій, учасник АТО, випускник Глибоцького ліцею нагородив наймолодшого учасника зустрічі грамотою та подарував своїй рідній школі прапор з підписами побратимів;
- Стрельчук Оксана Костянтинівна, начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти;
- лідери учнівського самоврядування з навчальних закладів району;
- Лариса Дущак, журналіст районної газети «Новий день».

Відбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування
Очільник учнівського самоврядування нашого Глибоцького ліцею Гринчишин Кароліна презентувала планову роботу нашої школи.


Завершальним етапом роботи були вибори голови районної ради лідерів учнівського самоврядування та заступників. За результатами голосування головою Ради лідерів обрано Гринчишин Кароліну, президента Глибоцького ліцею, а заступниками - Бостан Одоріку (Карапчівський ліцей) та Лупуляка Ігоря (Глибоцька ЗОШ).

Загалом робота конференції пройшла активно і продуктивно. Кожен із представників учнівського самоврядування взяв для себе щось корисне.


Підбила підсумок заходу Оксана Костянтинівна, вона подякувала учасникам конференції за цікаві виступи і зазначила, що тема патріотизму дуже важлива у сучасному вихованні молоді і вона ні в якому разі не повинна бути другорядною, а також закликала всіх учасників зібрання бути активними та ініціативними в усіх аспектах шкільного та районного життя. Також на конференції було запропоновано лідерам учнівського активу продовжувати розпочаті благодійні акції «Милосердя» та організувати збір матеріалів для створення альбому «Народжені захищати Батьківщину» про учасників АТО.

Відбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *