Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Липень 2018 (2)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (12)
Квітень 2018 (4)
Березень 2018 (1)
Листопад 2017 (11)

НовиниВсеукраїнський конкурс «Класний керівник року»

Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, малюнка, фантазій, творчості», - стверджував В.А.Сухомлинський.

Що найголовніше в житті учня? Звісно, стосунки. Саме вони створюють ту шкільну ауру, яка суттєво впливає не тільки на його успішність, а й на формування особистості! Чи не найвпливовіший у житті школяра будь-якого віку вчитель – класний керівник. Спливає час, стають іншими вимоги до школи, учнів і педагогів, проте значущість ролі класного керівника не знижується.

Саме тому з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття, виявлення та популяризації досвіду кращих вчителів 28 жовтня 2015 року розпочався Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року».
Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»

На очному етапі конкурсу свій досвід успішно презентувала класний керівник нашого Глибоцького ліцею Димчук Тетяна Мирославівна.
Бажаємо подальших перемог.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *