Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учнівське самоврядування«Струни серця» - фестиваль патріотичної пісні в Глибоцькому ліцеї

«Струни серця» - фестиваль патріотичної пісні в Глибоцькому ліцеї
А пісня - це душа.
З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба,
На крилах сонце сяйво їй лиша.
Чим глибша пісня, тим ясніш душа.
Іван Драч


Згідно з Указом Президента України цього року ми вперше 14 жовтня відзначаємо не лише День Українського козацтва, але й День Захисника Вітчизни.
На засіданні лідерів учнівського самоврядування вирішили до цієї дати започаткувати проведення фестивалю – конкурсу сучасної патріотичної пісні «Струни серця» і щоб цей фестиваль став традиційним у нашому закладі.
Основна мета фестивалю – популяризація української пісні, виховування в учнів громадянських якостей, патріотизму. Довести, що пісня об’єднує наш народ і надає йому неабиякої сили духу. Це так важливо зараз в такий нелегкий для нас, українців, час.
Учнівські колективи 5-11-х класів дуже відповідально і ретельно готувалися до участі в конкурсі: вибирали пісні, проводили репетиції, підбирали відповідний одяг.
Пройняте вишиваним настроєм, патріотичним духом, свято пройшло на високому рівні.
На фестивалі всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну Україну, її незалежність та свободу.
Свою боротьбу за незалежність українці вели протягом багатьох віків, тому особливу увагу надавали патріотичному настрою. А пісня була засобом для підтримання бойового духу. Неможливо перелічити всі художні якості української пісні, бо вона невичерпна. Це мистецтво глибоко народне, з нього безпосередньо промовляє до нас своєрідна чиста душа народу.
Сьогодні ще раз наголосимо, що ми українці. І країна наша – Україна.

І зазвучали пісні…
Цікавим був виступ 5-А класу. Вони заспівали «Україна – це ти» і ми ще раз переконалися в тому, що Україна єдина!
Оригінальними стали виступи 6-А та 6-Б класів з піснями: «Маки червоні» та «На світі є одна країна».
Задушевно заспівали учні 10 філ. класу, виконуючи пісню «А я - живий» під власний акомпанемент на гітарі, яку не можна було слухати без сліз.
Яскравим і креативним був виступ учнів 8 фіз.мат. класу, що виконали пісню «Прошу неба». У виступі були задіяні не тільки всі учні класу, але й класний керівник Бурюк Олена Василівна, яка співала разом із дітьми.
Лірично прозвучали пісні: «Україно!» (7-А класу), «Герої повертаються додому» (7-В), «Нам потрібне мирне небо» (9 біол.-хім.), «Україна – твоя земля» (7-Б класу).
Піднесено і патріотично лунали пісні: «Одна калина» (8 біол.-хім.), «Ой у лузі червона калина» (6-В), «Разом і до кінця» (10 фіз.-мат.), «Гімн Євромайдану»(5-Б класу).
На високому рівні завершили фестиваль учні 11біол.-хім. та 11фіз.-мат. класів, виконавши пісні «За Україну» та «Україна єдина!».
Багато виступів супроводжувалися відео роликами та відео презентаціями до пісень.

Члени журі були вимогливими і справедливими до конкурсантів. По завершенню фестивалю всі класи нагороджені грамотами.
Сьогодні весь світ починає усвідомлювати, що у нашій країні, у центрі Європи, йде війна і що ми, українці, боремося за цілісність і незалежність своєї рідної землі. Ми теж починаємо усвідомлювати, що ми – великий славний народ, у якого є своя вистраждана історія, рідна материнська мова, спільна молитва, чарівна милозвучна пісня.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *