Ласкаво просимо на сайт Глибоцького Ліцею.

Cьогодні:

«    Серпень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Кращий кабінет Глибоцького ліцею.
Кращий кабінет Глибоцького ліцею.
Головне завдання кожного вчителя на сучасному етапі - пробудити інтерес до навчання та навчити дітей самостійно здобувати знання, творчо їх використовувати.
Навчання буде успішнішим, якщо в учителя є можливість пояснювати або закріплювати матеріал, використовуючи наочність, сучасні педагогічні засоби навчання. Оптимальне комплексне використання всіх видів навчального обладнання, яке зосереджене в кабінеті, допомагає вчителю досягнути високого рівня засвоєння навчальної дисципліни, підвищенню ефективності праці, прищепленню інтересів учнів до предмета, забезпеченню міжпредметних зв'язків на уроках.
Кабінет світової літератури, яким завідує Радкевич Олена Олександрівна, вчитель світової літератури,є спеціально обладнаним навчально-методичним центром, який забезпечує високий рівень викладання літератури - науковий, естетичний, навчальний, методичний, виховний. Саме тут відбувається залучення учнів до світу прекрасного, виховується любов до книжки, формуються критерії сприйняття творів світового письменства й художньої літератури.
Кабінет обладнаний відповідно до «Положення про навчальний кабінет». Ведеться необхідна документація, кабінет працює згідно складеного плану. Є необхідна художня та методична література, зібрано та упорядковано дидактичний, ілюстративний матеріал до всіх тем із світової літератури шкільного курсу.
Кращий кабінет Глибоцького ліцею.


У кабінеті на спеціальних стендах експонуються матеріали, потрібні для вивчення окремих тем і розділів програми, поради з підготовки до творчих робіт, диспутів, тематичних заліків, олімпіад, конкурсів. Періодичні видання, які виписує вчитель для кабінету, допомагають стежити за новими досягненнями літературознавства, критики і методики.
Кращий кабінет Глибоцького ліцею.На даний момент, кабінет світової літератури обладнаний всією необхідною мультимедійною технікою ( комп’ютером, мультимедійним проектором, екраном) та підключений до мережі Інтернет, що дає змогу вчителю в будь-який момент використати навчальні ресурси освітніх сайтів та різні види інформації.
Кращий кабінет Глибоцького ліцею.
  Переглядів:1021   Коментарів: 1   2-11-2012, 13:24   admin    
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєстрація або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інші новини по цій темі:


Олеся Намака

(2 листопада 2012 17:40)

Кабінет світової літератури Глибоцького ліцею-справді зразковий! І вчителька-просто клас!
Додати коментар
Ім’я: *
E-Mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введіть код: *