Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Лютий 2018 (7)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)

Новини, Наукове товариствоТак тримати, юні науковці!!!

  10 лютого 2017 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  
     Свої дослідження представляли і захищали 9 учнів Глибоцького ліцею, які є членами наукового товариства "Еврика" а також навчаються у Буковинській Малій академії наук учнівської молоді.
   
      Слід зазначити, що ліцеїсти наполегливо готувалися до цього конкурсу. Разом із керівниками НДР (вчителями Глибоцького ліцею та викладачами вищих навчальних закладів) провели багато досліджень, опитувань, спостережень, експериментів і як результат - сім призових місць.

  Вітаємо переможців:
 
секція "Екологія"
 
І місце Назаришин Олександр 11 ф-м клас 

  вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

 
секція "Психологія"

 І місце Гаврилюк Вікторія 10 ф-м клас 

  вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

 
секція "Всесвітня історія" 

І місце Лопуляк Ярослав 11 філ клас 

  вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна

 
секція "Релігієзнавство"
 
 І місце Ванзуряк Сергій 11 філ клас 

  вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна
 
 
секція "Географія і ландшафтознавство"

 ІІ місце Чубрей Анастасія 9 ф-м клас 

  вчитель Чубрей Олександра Степанівна
 
 
секція "Правознавство"

ІІІ місце Колотило Марія 11 філ клас 

  вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна
 
 
секція "Історичне краєзнавство"

ІІІ місце Дудка Павло 9 філ клас 

  керівник Меленко Оксана Василівна
 

 



 

 
 
 
 
 
 
 

Новини, Наукове товариство, БатькамЗдобутки команди Глибоцького ліцею на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Щиро вітаємо учнів нашого ліцею та їхніх вчителів-наставників із перемогами
 
на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

 

Російська мова  

 

8 ф-м клас Козачук Олена І місце

 

вчитель Радкевич Олена Олександрівна

 

9 філ. клас Богдан Анастасія ІІ місце

 

вчитель Радкевич Олена Олександрівна

 

 Англійська мова 

 

11 ф-м клас Карп Крістіна ІІІ місце

 

вчитель Зеленько Лариса Костянтинівна

 

Екологія

 

11 ф-м клас Назаришин Олександр І місце вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

 

10 ф-м клас Гаврилюк Вікторія ІІІ місце вчитель Самотей Лідія Георгіївна

 

Правознавство

 

9 ф-м клас Шородок Олександра ІІІ місце вчитель Григорчук Олександр Ярославович

 

Українська мова

 

9 філ. клас Богдан Анастасія ІІІ місце

 

вчитель Коврик Наталія Михайлівна

 

Економіка

 

9 ф-м клас Чубрей Анастасія І місце

 

вчитель Чубрей Олександра Степанівна

 

11 ф-м клас Безушко Меліса І місце

 

 вчитель Чубрей Олександра Степанівна

 

Біологія  

 

8 ф-м клас Луцик Яна ІІІ місце

 

вчитель Самотей Лідія Георгіївна

 

9 б-х клас Козак Віктор ІІІ місце

 

вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

 

Правознавство

 

9 б-х  клас Янчук Аліна ІІІ місце

 

вчитель Максимюк Валентина Василівна

 

11 ф-м клас Безушко Меліса ІІ місце

 

вчитель Швець Олександра Григорівна

 

 

 

Всім дякуємо і бажаємо подальших

 

перемог на державному рівні!

 

 

 


Новини, Наукове товариствоВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі
зайняла учениця 9 філологічного класу 
БОГДАН АНАСТАСІЯ
Весь учнівський, педагогічний і батьківський колектив вітають Настю та її вчителя - наставника Коврик Наталію Михайлівну з перемогою і бажають нових успіхів!!!
 
 
 
 
 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини, Наукове товариство, Інформація для батьківІV Буковинські старти юних економістів

 Зима  - гаряча пора для одинадцятикласників. Вони  обирають предмети ЗНО та готуються до тестування. А також визначаються з  майбутньою професією. Щоб полегшити майбутнім абітурієнтам цей нелегкий вибір, виші проводять дні відкритих дверей. 2 грудня на кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування проводився день «Аналітики та менеджера», в рамках якого відбулися ІV Буковинські старти юних економістів.

Понад 50 школярів з Чернівецької області завітали на цей захід. Учні 9-11 класів Глибоцького ліцею дізналися безліч цікавої та корисної інформації про світ економіки та про деталі вступу до ЧНУ. Для майбутніх випускників був проведений олімпіадно-вікторинний конкурс (тести, твори, завдання, обчислювальні задачі) та ознайомлення зі спеціальностями економічного факультету ЧНУ. Також було проведено тренінги особистісного росту і розвитку та ділові ігри для абітурієнтів.

Підводячи підсумки, було визначено переможців ІV Буковинських стартів юних економістів, серед яких було нагороджено наших учнів почесними грамотами і цінними призами. Зокрема:

                                                          1 місце

   Безушко Меліса – 11 фіз-мат клас

                                                          2 місце

   Ванзуряк Сергій – 11 філ клас

   Шородок Анатолій – 11 філ

                                                          3 місце

   Боднарюк Валентина – 11 клас

   Гаврилоє Денис – 9 фіз-мат клас

Новини, Наукове товариство, Інформація для батьківРезультати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!!!

Завершився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Глибоцькі ліцеїсти вибороли 74 призові місця ( І – 27, ІІ -19, ІІІ- 28)

Вітаємо всіх переможців та їхніх вчителів -наставників

І місце

Англійська мова

Карп Крістіна Костянтинівна 11 ф-м клас вчитель Зеленько Лариса Костянтинівна

Фізика

Назаришин Анатолій Віталійович 8 ф-м клас вчитель Глобак Дмитрій Іванович

Астрономія

Черней Єлізавета Олександра 10 ф-м клас вчитель Бурюк Іван Мар’янович

Екологія

Гаврилюк Вікторія Романівна 10 ф-м клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

Назаришин Олександр Віталійович 11 ф-м клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

Хімія

Малофій Леся Ігорівна 9 б-х класвчитель Козачук Ольга Олександрівна

 

Біологія

Козак Віктор Олександрович 9 б-х клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

 

Географія

Чубрей Анастасія Юріївна 9 ф-м клас вчительЧубрей Олександра Степанівна

Янчук Аліна Сергіївна 9 б-х клас вчитель Максимюк Валетина Василівна

Безушко Меліса Дмитрівна 11 ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Українська мова

Ванзуряк Анастасія Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Коврик Наталія Михайлівна

Богдан Анастасія Анатоліївна 9 філ. клас вчитель Коврик Наталія Михайлівна

 

Математика

Горин Владислав Мирославович 6 – Б клас вчитель Крецу Домніка Миколаївна

Ванзуряк Олександр Григорович 7-А клас вчитель Білик Віра Денисівна

Дергунов Олександр Юрійович 9 ф-м клас вчитель Лупуляк Руслана Петрівна

Безушко Меліса Дмитрівна 11 ф-м клас вчитель Бурюк Олена Василівна

 

ІКТ

Назаришин Анатолій Віталійович 8 ф-м клас вчитель Назаришин Оксана Анатоліївна

 

Російська мова

Круліковський Антон Сергійович 7- А клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Богдан Анастасія Анатоліївна 9 філ клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Карп Крістіна Костянтинівна 11 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Зарубіжна література

Богдан Анастасія Анатоліївна 9 філ. клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Правознавство

Шородок Олександра Юріївна 9 ф-м клас вчитель ГригочукОлександр Ярославович

Колотило Олексій Дмитрович 9 філ клас вчитель Григочук Олександр Ярославович

Економіка

Чубрей Анастасія Юріївна 9 ф-м клас вчитель Чубрей Олександра Степанівна

Безушко Меліса Дмитрівна 11 ф-м клас вчитель Чубрей Олександра Степанівна

 

Трудове навчання

Козак Віктор Олександрович 9 б-х клас вчитель Букатар Василь Михайлович

 

ІІ місце

Англійська мова

Виліткова Анастасія Андріївна 8 ф-м клас вчитель Балан Зоя Степанівна

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Балан Зоя Степанівна

Чубрей Анастасія Юріївна 9 ф-м клас вчитель Балан Зоя Степанівна

Вінтоняк Олександра Іванівна 10 ф-м клас вчитель Лахман Віталія Сільвестрівна

Фізика

Виліткова Анастасія Андріївна 8 ф-м клас вчитель Глобак Дмитрій Іванович

Кіфюк Світлана Дмитрівна 11ф-м клас вчитель Трафенчук Віра Іванівна

Астрономія

Одайська Олександра Іванівна 11б-х клас вчитель Трафенчук Віра Іванівна

Хімія

Турянський Михайло Мирославович 11ф-м клас вчитель Мушій Валентина Миколаївна

Біологія

Луцик Яна Михайлівна 8 ф-м клас вчитель Самотей Лідія Георгіївна

 

Географія

Козачук Олена Володимирівна 8ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Історія

Колотило Олексій Дмитрович 9філ клас вчитель Григорчук Олександр Ярославович

Гриб Анастасія Дмитрівна 10ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Українська мова

Круліковський Антон Сергійович 7-А клас вчитель Бабина Олена Олександрівна

Математика

Колесник Ян Олександрович 10ф-м клас вчитель Бурюк Олена Василівна

ІКТ

Шородок Олександра Юріївна 9 ф-м клас вчитель Лупуляк Руслана Петрівна

Назаришин Олександр Віталійович 11ф-м клас вчитель Назаришин Оксана Анатоліївна

Зарубіжна література

Карп Крістіна Костянтинівна 11ф- клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

 

Економіка

Трафенчук Олена Едуардівна 9ф-м клас вчитель Чубрей Олександра Степанівна

Трудове навчання

Богдан Андрій Анатолійович 8 б-х клас вчитель Букатар Василь Михайлович

 

ІІІ місце

Англійська мова

Хоміцька Марія Ярославівна 9 ф-м клас вчитель Зеленько Лариса Костянтинівна

Галиць Анна Георгіївна 10 ф-м клас вчитель Лахман Віталія Сільвестрівна

Фізика

Дергунов Олексій Юрійович 9 ф-м клас вчитель Глобак Дмитрій Іванович

Хімія

Димчук Катерина Ігорівна 7-А клас вчитель Козачук Ольга Олександрівна

Круліковський Антон Сергійович 7- А клас вчитель Козачук Ольга Олександрівна

Луцик Яна Михайлівна 8 ф-м клас вчитель Мушій Валентина Миколаївна

Галиць Тетяна Георгіївна 7-А клас вчитель Козачук Ольга Олександрівна

 

Біологія

Григорович Богдана Іванівна 8 б-х клас вчитель Самотей Лідія Георгіївна

Ванзуряк Анастасія Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Самотей Лідія Георгіївна

Назаришин Олександр Віталійович 11 ф-м клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

Географія

Виліткова Анастасія Андріївна 8 ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Колотило Олексій Дмитрович 9 філ. клас вчитель Максимюк Валетина Василівна

Ванзуряк Анастасія Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Історія

Луцик Яна Михайлівна 8 ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Німачук Ростислав Віталійович 9 філ. клас вчитель Григорчук Олександр Ярославович

Лютик Віталій Олексійович 11філ. клас вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна

Українська мова

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Мазуренко Олена Тадеушівна

Назаришин Олександр Віталійович 11ф-м клас вчитель Димчук Тетяна Ярославівна

Математика

Назаришин Анатолій Віталійович 8ф-м клас вчитель Крецу Домніка Миколаївна

Виліткова Анастасія Андріївна 8ф-м клас вчитель Крецу Домніка Миколаївна

 

Зарубіжна література

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Грищук Світлана Романівна 8 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Гриб Анастасія Дмитрівна 10 ф-м клас вчитель Лопуляк Ірина Дмитрівна

Правознавство

Гриб Анастасія Дмитрівна 10 ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Черней Єлізавета Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Колотило Марія Юріївна 11філ. клас вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна

 

Трудове навчання

Стасюк Анна Володимирівна 8 філ клас вчитель Бомпа Оксана Миколаївна

Гаврилюк Вікторія Романівна 10 ф-м клас вчитель Бомпа Оксана Миколаївна