Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Ліцей, наукове товариствоПриймаємо гостей

  • Теги:
З вітальною промовою до учасників семінару звернувся директор Глибоцького ліцею Дмитрій Іванович Глобак, який презентував наш навчальний заклад, звернувши увагу присутніх на досягненнях школи.
Про роботу наукового товариства « Еврика» доповіли заступник директора з наукової роботи Віра Денисівна Білик і президент товариства, учениця 11ф.м. класу, Горобець Анастасія. Випускнця Чубрей Христина та учениця 10 ф.-м. Бабина Анастасія розповіли про свої науково-дослідницькі роботи, які визнані як найкращі на форумах і конференціях різних рівнів, поділилися планами досліджень на майбутнє.
Особливу зацікавленість завідуючі методкабінетами виявили під час відвідування шкільного музею Д.Ботушанської . Кожен отримав диск із записом екскурсії та запрошення відвідати музей знову.
Про професійну майстерність учителів як вирішального чинника ефективності навчально-виховного процесу розповіла заступник директора з науково-методичної роботи Бабина Олена Олександрівна. Вона ознайомила присутніх з новими методичними доробками учителів ліцею, які забезпечують розвиток творчого потенціалу педагога.
Учасники семінару одержали ресурсні матеріали щодо організації музейної справи та науково-дослідницької роботи учнів в рамках співпраці навчального закладу з позашкільними установами.


Приймаємо гостейПриймаємо гостейПриймаємо гостейПриймаємо гостейУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *